زیر زمین مسجد ارک تا پیش از آغاز ماه محرم تکمیل می‌شود

زیر زمین مسجد ارک تا پیش از آغاز ماه محرم تکمیل می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در بازدید میدانی از پروژه مرمت و ایمن‌‌سازی مسجد ارک گفت: مجموعه سازمان عمرانی مناطق تمام تلاش خود را به کار بسته است تا زیرزمین مسجد ارک برای بهره برداری در ماه محرم آماده شود.

 خبرگزاری شبستان،‌گروه مسجد و کانون های مساجد، «صفا صبوری دیلمی»، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از آخرین وضعیت اجرایی پروژه مرمت و ایمن سازی مسجد ارک بازدید میدانی به عمل آورد.

 

در جریان این بازدید که سید مجید غمخوار، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق و پیمان عباسی مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی سازمانها و مناطق نیز حضور داشتند، آخرین وضعیت اجرایی پروژه مرمت و ایمن سازی مسجد ارک در منطقه ۱۲ مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

 

صبوری دیلمی طی سخنانی در حاشیه این بازدید از تلاش برای پایان یافتن عملیات بازسازی زیرزمین مسجد ارک همزمان با آغاز ماه محرم خبر داد و بر لزوم تسریع عملیات اجرایی پروژه تاکید کرد.

 

سید مجید غمخوار نیز در تشریح روند اجرا و پیشرفت پروژه، از ساخت سه چشمه سرویس بهداشتی در ضلع شرقی زیرزمین و اتمام عملیات خاکبرداری اتاق صوت خبر داد و گفت: سنگ‌کاری ستون‌های زیرزمین در حال اجرا است و مجموعه سازمان عمرانی مناطق تمام تلاش خود را به کار بسته است تا زیرزمین مسجد ارک برای بهره برداری در ماه محرم آماده شود.

 

به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، ساخت و نصب درهای شبستان مردانه و زنانه به پایان رسیده و اجرای تاسیسات برقی در حال انجام است.

پایان پیام/ 40