پخش زنده اجرای گروه سرود شهید پایدار از سیمای کرمان 

پخش زنده اجرای گروه سرود شهید پایدار از سیمای کرمان 

تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۹
ایمان عباس زاده گفت: امشب هم زمان با شب شهادت امام هشتم (ع)، راس ساعت ۲۱ اجرای زنده گروه سرود شهید پایدار کانون فرهنگی هنری ولایت از شبکه سیمای کرمان پخش می شود.

«ایمان عباس زاده» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، ضمن تسلیت شهادت امام رضا (ع)، گفت: امشب هم زمان با شب شهادت امام هشتم (ع)، راس ساعت ۲۱ اجرای زنده گروه سرود شهید پایدار کانون فرهنگی هنری ولایت با نام تا خراسان راه زیادی نیست، از شبکه سیمای کرمان پخش می شود.

سرپرست گروه سرود شهید پایدار کانون فرهنگی هنری ولایت جیرفت افزود: به منظور اجرای هر چه بهتر، بیش از ۴ روز است که بچه های مسجدی این گروه سرود در حال تمرین هستند.

وی ابراز کرد: برای حضور گروه سرود شهید پایدار در این برنامه، چندین روز قبل فایل اجرای سرود را به واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای تهران ارسال کردم که خوشبختانه تائید شد.

عباس زاده با اشاره به فعالیت های گروه سرود شهید پایدار در ایام کرونایی، اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود بچه ها در منازل خود تمرین می کنند و قصد داریم ان شاءالله با رعایت کامل نکات بهداشتی تعداد اجراها را افزایش دهیم.

سرپرست گروه سرود شهید پایدار کانون فرهنگی هنری ولایت جیرفت عنوان کرد: اجرای بعدی بچه های گروه سرود شهید پایدار هم زمان با ۱۳ آبان است و بچه ها از هم اکنون در حال تمرین هستند.

وی تاکید کرد: از آنجایی که به دلیل شیوع کرونا عاشقان امام رضا (ع) موفق به زیارت این امام همام در سال روز شهادت ایشان نشدند بنابراین سعی داریم با اجرای زنده سرود درباره امام هشتم (ع)، هم استانی ها را به حال و هوای حرم مطهر رضوی برده تا از راه دور زائر کوی آن حضرت شوند.

عباس زاده در خاتمه از عموم مردم استان کرمان به ویژه مردم خونگرم جنوب استان برای تماشای اجرای سرود زنده توسط گروه سرود شهید پایدار کانون فرهنگی هنری ولایت جیرفت دعوت کرد.

پایان پیام/ 586