توزیع ۳۱۳ بسته گوشت قربانی در نیمه شعبان 

توزیع ۳۱۳ بسته گوشت قربانی در نیمه شعبان 

تاریخ انتشار : ۱۲ فروردين ۱۴۰۰
محبوبه جبالبارزی گفت: هم زمان با نیمه شعبان تعداد ۳۱۳ بسته گوشت قرمز با اولویت خانوارهای نیازمند محله مسجد توزیع شد.

«محبوبه جبالبارزی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، دستگیری از مستمندان را امری خداپسندانه و پیروی از سیره اهل بیت (ع) قلمداد کرد و گفت: هم زمان با نیمه شعبان طرح توزیع گوشت قربانی اجرا شد.


مدیر کانون فرهنگی هنری امام صادق (ع) عنبرآباد افزود: در همین راستا تعداد ۳۱۳ بسته گوشت قرمز با اولویت خانوارهای نیازمند محله مسجد توزیع شد.


وی بیان کرد: همچنین در روز نیمه شعبان با کمک بانوان مسجدی آش رشته پخت شده و پس از بسته بندی در ظروف یکبار مصرف درب منازل اهالی محله توزیع شد.


جبالبارزی ادامه داد: برگزاری مراسم احیاء از دیگر برنامه های بزرگداشت نیمه شعبان بود که در این شب خجسته با همکاری شورای هیئت های مذهبی شهرستان عنبرآباد برگزار شد.


مدیر کانون فرهنگی هنری امام صادق (ع) عنبرآباد ابراز کرد: این مراسم معنوی و پر فضیلت با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد تا مومنین با خیالی آسوده به راز و نیاز با خالق یکتا بپردازند.


وی اظهار کرد: علاوه بر این نیز در روز نیمه شعبان، جشن باشکوهی با برنامه های شاد و متنوع برگزار شد و در این روز فرخنده گروه سرود بچه های مسجدی عضو کانون نیز در سطح شهر اقدام به اجرای سرود کردند.


مدیر کانون فرهنگی هنری امام صادق (ع) عنبرآباد اضافه کرد: گروه سرود کانون با هدف ایجاد روحیه شادی و نشاط معنوی در بین مردم، به سطح محلات شهر رفته و به صورت پاتوقی سرودهای شاد اجرا کردند.


وی عنوان کرد: در شب نیمه شعبان، دعای فرج قرائت شده و آیاتی از قرآن کریم نیز به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام عصر (عج) قرائت شد.

پایان پیام/ 586