رونق تولید و پشتیبانی‌ و مانع‌زدایی از محصولات فرهنگی در کانون شهداي شهرک وليعصر(عج)»

رونق تولید و پشتیبانی‌ و مانع‌زدایی از محصولات فرهنگی در کانون شهدای شهرک ولیعصر(عج)»

تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ۱۴۰۰
محمدزاده قانعي، با اشاره به فعاليت‌هاي کانون فرهنگي هنري شهداي شهرک وليعصر(عج) مسجد مسلم بن عقيل (ع) شيروان در طي يک سال گذشته، از راه اندازي کارگاه توليدي و بسته بندي و نيز نخستين نمايشگاه فروش محصولات توليدي اهالي این مسجد خبر داد.

خبرگزاری شبستان، گروه غدیر و مهدویت: «محمد محمدزاده قانعی»، در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، با اشاره به فعالیت های انجام شده این کانون در یکسال گذشته، تلاش برای رونق فرهنگی و اقتصادی و حمایت از تولیدات اهالی مسجد  را از اهداف اقدامات صورت گرفته  اعلام کرد.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک ولیعصر(عج) مسجد مسلم بن عقیل (ع) شیروان همچنین اعلام کرد: یک میلیارد تومان بابت  فعالیت های  انجام شده در این مسجد هزینه شده است.

 

محمدزاده قانعی، در ادامه مهمترین این فعالیت ها را تشریح  کرد و  فعالیت های به کمک های مومنانه و همدلی اهالی این مسجد در دستگیری از خانواده های نیازمند اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال 99 تا پایان آن مبلغ 400 میلیون تومان در این باره جمع آوری و هزینه شده است.

 

وی افزود: مبلغ مذکور در قالب بسته های معیشتی، اهداء نان مهربانی، تهیه هزینه دارو و درمان، کمک هزینه تحصیلی، البسه و نیز اهداء وام قرض الحسنه صرف شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک ولیعصر(عج)، ایجاد نخستین فروشگاه و نمایشگاه  دائمی محصولات و تولیدات  اهالی مسجد این شهرستان با عرضه محصولات غذایی و فرهنگی را از اهم اقدامات فعالان این مسجد نام برد و اضافه کرد: 100 میلیون تومان برای راه اندازی این فروشگاه هزینه شده است.

 

محمدزاده قانعی، همچنین از احداث و  بهره برداری کارگاه  بسته بندی مواد غذایی و سبزیجات  با هزینه کرد مبلغ 100 میلیون  تومان در این مسجد خبر داد و گفت: این کارگاه هم اکنون در زمینه بسته بندی سبزیجات آمادگی دارد تا به صورت روزانه فعال باشد.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک ولیعصر(عج) مسجد مسلم بن عقیل (ع) شیروان در تکمیل اقدامات انجام گرفته به تولید ماسک توسط اهالی مسجد اشاره و اعلام کرد: در طول یکسال گذشته  و باهدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا 387 هزار ماسک به ارزش 400 میلیون تومان  تولید و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.

 

محمدزاده قانعی، همچنین برگزاری برنامه ها و بزرگداشت ها و نیز یادواره شهدا، مراسم جشن و عزاداری ها را با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی نیز به این برنامه ها افزود.

پایان پیام/ 9