پای گروه سرود شهید پایدار به مسابقات قرآنی مدها متان باز شد 

پای گروه سرود شهید پایدار به مسابقات قرآنی مدها متان باز شد 

تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۴۰۰
ایوب عبدی نسب گفت: به منظور ثبت نام فعالان قرآنی از ظرفیت ایمان عباس زاده مربی گروه سرود شهید پایدار استفاده شده است و علاوه بر این نیز قرار است در برگزاری مسابقات قرآنی مدها متان با کانون همکاری کند.

«ایوب عبدی نسب» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان، با اشاره به این که رواق نور یکی از رواق های ۱۲ گانه سومین رویداد ملی فهما است، گفت: پانزدهمین دوره از مسابقات قرآنی مدها متان یکی از برنامه های این رواق است که پایان آذر ماه آخرین مهلت ثبت نام و شرکت در این دوره از مسابقات است.


مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت مسجدالرسول جیرفت افزود: با توجه به ظرفیت های موجود در این کانون تصمیم داریم از فرصت باقی مانده برای برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدها متان استفاده کنیم.


وی بیان کرد: این دوره از مسابقات قرآنی مدها متان ویژه اعضای کانون ولایت و همچنین فعالان قرآنی شهرستان جیرفت است که در محل مسجدالرسول برگزار می شود.


عبدی نسب ابراز کرد: بر همین اساس فراخوان دعوت از فعالان قرآنی مساجد شهرستان اعلام شده تا در صورت تمایل با مراجعه به کانون ولایت در این مسابقات ثبت نام و شرکت اقدام کنند.


مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت مسجدالرسول جیرفت ادامه داد: به منظور ثبت نام فعالان قرآنی از ظرفیت ایمان عباس زاده مربی گروه سرود شهید پایدار استفاده شده است و علاوه بر این نیز قرار است در برگزاری این مسابقات با کانون همکاری کند.


وی اظهار کرد: مسابقات قرآنی مدها متان به صورت حضوری ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه برگزار می‌شوند و تاکنون فعالان قرآنی و نوجوانان گروه سرود شهید پایدار کانون ولایت در این مسابقات ثبت نام کرده اند.


عبدی نسب اضافه کرد: این مسابقات در رشته های مکبری، اذان، قرائت تقلیدی ترتیل و تحقیق و صحت قرائت نماز برگزار شده و فیلم های ضبط شده آن به منظور رقابت در بخش استانی در سامانه بچه های مسجد بارگزاری می شوند.

پایان پیام/ 586