نماهنگ «شکست آخر راه نیست» در کانون «دوستان آسمانی» تولید شد

نماهنگ «شکست آخر راه نیست» در کانون «دوستان آسمانی» تولید شد

تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۴۰۱
گواهیان از تولید نماهنگ «شکست آخر راه نیست» به همت گروه رسانه ای کانون فرهنگی هنری «دوستان آسمانی» جهرم خبر داد.

مسعود گواهیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در استان فارس، گفت: گروه رسانه ای کانون فرهنگی هنری «دوستان آسمانی»، شهرستان جهرم در آخرین تولیدات خود، نماهنگ سرود «شکست آخر راه نیست» را همزمان با جام جهانی 2022 قطر تهیه و تنظیم کرده است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری «دوستان آسمانی»، شهرستان جهرم با اشاره به اینکه این نماهنگ ویژه حضور قدرتمند ایران در بازی های جام جهانی تولید شده است، افزود: خوانندگی این اثر را «غلامرضا صنعتگر» بر عهده داشته است.

 

وی عنوان کرد: قطعه جدید «غلامرضا صنعتگر»، خواننده پاپ کشورمان، در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران منتشر شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری «دوستان آسمانی» اظهار کرد: تصاویر این اثر با بهره گیری از بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر ولز به نمایش در آمده است.

 

وی عنوان کرد: تولید نماهنگ های زیبا و فاخر که در این کانون فرهنگی و هنری تا کنون به تعداد متعدد تولید شده، به همت بچه های مسجد و در مناسبت های مختلف مذهبی و ملی انجام می شود.

 

به گزارش شبستان،‌ گروه رسانه ای «ماح» وابسته به کانون فرهنگی و هنری «دوستان آسمانی» بیش از ۱۰ سال است در زمینه ساخت مستند در حوزه دفاع مقدس و جهان اسلام فعالیت دارد و کارهای ساخته شده در این مرکز بارها در جشنواره های مختلف موفق به دریافت مقام برتر شده است.

 

تولیدات مرکز برای مخاطب داخلی فراتر رفته و به زبان های مختلف ویژه مخاطبان خاورمیانه با محتوای بیداری اسلامی و جنگ سوریه و یمن و حتی مسلمانان میانمار انجام شده است.

 

مقام اول در جشنواره استان ایثار، جشنواره کشوری حضور، جشنواره فیلم ره آورد سرزمین نور، جشنواره استانی ادارات برق، جشنواره استانی ققنوس، همکاری با شبکه ها بین المللی مقاومت اسلامی و... تنها بخشی از دستاوردهای گروه رسانه ای «ماح» بوده است.

 

پایان پیام/ 691