مسابقه ملی کتابخوانی «شکوه رضوان» برگزار می‌شود

مسابقه ملی کتابخوانی «شکوه رضوان» برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۹ خرداد ۱۴۰۲
مسابقه ملی کتابخوانی «شکوه رضوان» به مناسبت دهه کرامت ویژه برای رده های سنی بزرگسال، نوجوان و کودک و به همت کانون فرهنگی هنری شهید روحی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و ایام ولادت باسعادت امام رضا(ع) مسابقه کتابخوانی «شکوه رضوان» با محور کتاب های «در پرتو خورشید»، «دورتاب» و «سرزمین بی هیس هیس» برای رده های سنی بزرگسال، نوجوان و کودک برگزار می شود.

 

علی اکبر روحی گل‌خطمی، مدیر مؤسسه و کانون فرهنگی هنری شهید روحی رمشهدمقدس در این باره گفت: هم‌زمان با دهه کرامت مسابقه کتابخوانی «شکوه رضوان» با همکاری آستان قدس رضوی به صورت کشوری برگزار می شود.

 

وی تصریح کرد: این مسابقه فرهنگی با محوریت کتاب های «در پرتو خورشید»، «دورتاب» و «سرزمین بی هیس هیس» برای رده های سنی بزرگسال، نوجوان و کودک در نظر گرفته شده است و علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند در ایام دهه کرامت به سایت www.mketab.ir مراجعه کنند.

 

روحی در ادامه بیان کرد: برگزاری مسابقه کتابخوانی «شکوه رضوان» تا پایان تیرماه ادامه دارد و برای برگزیدگان جوایزی همچون اسکان در زائرسرای رضوی، تابلو فرش متبرک، نگین انگشتری متبرک و صدها محصول فرهنگی و متبرک و معنوی دیگر در نظر گرفته شده است.

 

 

پایان پیام/ 9