برگزاری مسابقه طراحی پوستر «مسجد کانون نشاط»

برگزاری مسابقه طراحی پوستر «مسجد کانون نشاط»

تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
مسابقه طراحی پوستر «مسجد کانون نشاط» ویژه برنامه‌های اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و ویژه اعضای کانون‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، مسابقه طراحی پوستر «مسجد کانون نشاط»، ویژه برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.

 

بنابر این گزارش، هدف از برگزاری این مسابقه مشارکت هنرمندان در معرفی مساجد به عنوان پایگاه نشاط دینی و در اختیار گذاشتن آثار تولید شده به فعالان مسجدی جهت معرفی برنامه های اوقات فراغت مسجد محله است.

 

این مسابقه با موضوع مسجد کانون نشاط (اوقات فراغت مسجدی) در بخش های مسجد محله و طرح ملی مسجد، کانون نشاط و رشته طراحی پوستر برگزار می شود.

 

ویژگی پوسترهای طراحی شده باید به شرح ذیل باشد:

 

عنوان اصلی پوستر «مسجد، کانون نشاط»  است  که حتما باید درج شود. (تایپوگرافی امتیاز ویژه دارد)

استفاده از آرم و نام کانون در پوستر الزامی است.

در بخش طراحی پوستر مسجد محله، به مولفه بومی بودن پوستر در انتخاب اجزای تصویری و شخصیت پردازی بومی امتیاز ویژه تعلق می گیرد.

در بخش ملی باید مولفه جامع بودن، استفاده از زبان عربی (زبان دوم) و تولید مختص مسابقه را دارا باشد.

اندازه پوستر 70*50 سانتیمتر باشد.

جهت ارسال اثر، بعد از ورود به کاربری خود در سامانه bachehayemasjed.ir از فرم من هنرمندم، رشته هنرهای تجسمی، تخصص پوستر و جشنواره «مسجد کانون نشاط» اقدام شود.

پوستر حتما باید در دو قالب JPG کم حجم و فایل اصلی (PSD) ارسال گردد.

هر نفر می تواند مجموعا چهار اثر ارسال کند.

 

علاقمندان می توانند تا ۲۳ خردادماه نسبت به ارسال آثار در جشنواره اقدام کنند.

 

جوایز

در بخش مسجد محله:  شش هدیه یک‌میلیون تومانی برای شش نفر و یک هدیه  دومیلیون تومانی برای یک نفر و در بخش ملی یک هدیه سه‌میلیون تومانی برای یک نفر و دو هدیه دومیلیون تومانی برای دو نفر پیش بینی شده است.

 

 

پایان پیام/ 9