تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۴۰۰

حفظ دانش آموزان در جشنواره قرآنی«مدهامتان» حائز اهمیت است

ادیانی،دیده شدن گروه سنی زیر۱۶سال در جشنواره قرآنی«مدهامتان» را فرصتی بسیار مفید و ارزشمند برای تربیت قرآنی دانش آموزان دانست و گفت: امید است کانون های مساجد بتوانند دانش آموزان را بیش از پیش به قرآن جذب و به شرکت در این مسابقات ترغیب کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۴۰۰

امام جماعت مسجد شفا دار فانی را وداع گفت/ مروری بر زندگانی این ستاره محراب

آیت‌الله سید رضی شیرازی مجتهد، فقیه و فیلسوف و از نوادگان میرزای شیرازی که بیش از ۵۰ سال امامت جماعت مسجد شفا را بر عهده داشت و منشا خیرات بسیار در این خانه خدا شد، دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰

عدم بودجه کافی و تجهیز کانون مساجد مهمترین مشکل کانون های بهشهر است

هاشمی گفت: عدم بودجه کافی و تجهیز کانون مساجد مهمترین مشکل کانون های بهشهر است که در دیدار با «مرتضی طاهریان» معاون ساماندهی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور این مسائل بیان شد که رفع مشکلات در حد مقدور و رایزنی در این راستا در دستور کار قرار گرفت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰

بخش اعظم توفیقات فهما را مدیون هم افزایی شبکه رابطین فهمای مازندران هستیم

حجت الاسلام نعمتی قرا همچنین به رقابت بچه های مساجد استان با سایر مسجدی های کشور در قالب رویداد ملی«فهما» اشاره کرد و گفت:قدردان همراهی شبکه رابطین فهمای مازندران برای رقابت پویای کانون های مساجد استان در فهما هستیم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰

پانزدهمین دوره آیین نوگلان حسینی در ایستگاه پایانی/ برگزیدگان تقدیر شدند

مراسم تجلیل از دانش آموزان مداح در آیین اختتامیه پانزدهمین دوره آیین نوگلان حسینی با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور و رییس شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

بیشتر بخوانید