تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

دهه کرامت اگر همراه با تبین و تحلیل جایگاه معرفتی اهل بیت (ع) باشد، تاثیرگذار خواهد بود

حجت الاسلام مهرابی گفت: دهه کرامت اگر همراه با تبین و تحلیل جایگاه معرفتی اهل بیت (ع) باشد به طور قطع تاثیرگذار خواهد بود و زمینه ساز شناخت بیشتر اهل بیت (ع) به نسل جوان و جامعه خواهد شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

دهه کرامت یک مناسبت عظیم مذهبی و فرهنگی است

حجت الاسلام امیدی با تاکید بر اینکه دهه کرامت یک مناسبت عظیم مذهبی و فرهنگی است، گفت: برنامه های دهه کرامت کانون های مساجد فارس در فضای مجازی و برخی نقاط استان با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال اجراست.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

حضور خادمان حرم رضوی همزمان با دهه کرامت در کانون فرهنگی هنری «شهید عبدالرسول سجادیان» شیراز

غفاری با اشاره به حضور خادمان حرم رضوی همزمان با ایام دهه کرامت در کانون فرهنگی هنری «شهید عبدالرسول سجادیان» شیراز، گفت: این برنامه در قالب کاروان «زیر سایه خورشید» در مسجد «حسن ابن علی (ع)» اجرا شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

اجرای پویش «جشن خانوادگی در خانه» و مسابقه کتابخوانی با عنوان «بر مدار آفتاب» در ایام دهه کرامت

شفیعی از برگزاری برنامه های فرهنگی ويژه دهه کرامت با محوريت فضای مجازی خبر داد و گفت: پويش «جشن خانوادگی در خانه» و مسابقه کتابخوانی با عنوان «بر مدار آفتاب» در ایام دهه کرامت اجرا خواهد شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

قدردانی رئیس ستاد هماهنگی كانون‌های فرهنگی هنری مساجد كشور از شبكه یك سیما

مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس ستاد هماهنگي كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد كشور از اهتمام رسانه ملي به ويژه شبكه يك سيما به‎علت همكاري شايسته در معرفي و شناساندن رويداد ملي «فهما، فرهنگ و هنر مساجد ايران» قدرداني كرد.

بیشتر بخوانید