تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

مسجدی که احیاگر روضه‌های خانگی در شهرستان باوی است

کانون فرهنگی هنری «حضرت حجت(عج)» در جوار مسجد امام حسین(ع) شهرستان باوی با برگزاری جلسات روضه خانگی هر شب در منزل یکی از اهالی و برگزاری جلسات تبیین فرهنگ عاشورا توانسته بچه‌های مسجد را جذب و همراه کند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

فرهنگ و هنر کارویژه ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در کنگره اربعین/۱۷۰ اجرای سرود توسط بچه‌های مسجد در مواکب

طاهریان با اشاره به اینکه کارویژه ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در کنگره عظیم اربعین ارایه خدمات و فعالیت‌های فرهنگی هنری بود، گفت: گروه‌های سرود بچه‌های مسجد امسال در مواکب مختلف بیش از از ۱۷۰ اجرا داشتند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

پخت روزانه ۳۰ هزار قرص نان تا اختصاص ساختمانی برای پذیرایی از زوار به همت کانون «امامزادگان سیداحمد و سید محمود»

تقی‌پناه، با بیان اینکه کانون «امامزادگان سید احمد و سید محمود» شهرستان ابرکوه در قالب موکب‌العباس(ع) حضوری فعال در کنگره عظیم اربعین دارند، گفت: علاوه بر اختصاص یک ساختمان در هویزه برای پذیرایی از زوار، روزانه ۳۰ هزار قرص نان در موکب طبخ می‌کنیم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۴۰۱

دمام‌زنی بچه‌های مسجد در حرم امامین جوادین(ع) همزمان با شب اربعین

رجب‌پور با شرح برنامه‌های فرهنگی موکب جوادالائمه(ع) در شب و روز اربعین حسینی، گفت: مراسم دمام‌زنی در قالب حرکت هیئت عزاداری به سمت حرم امامین جوادین(ع) در شب اربعین و نماز باشکوه ظهر اربعین برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۴۰۱

تدارک گسترده کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برای میزبانی از ۳ هزار زائر امام رضا(ع)

حجت‌الاسلام افکار گفت: در ایام پایانی صفر، اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان رضوی میزبان زائران ثامن‌الحجج (ع) در طرح «میهمان داریم» خواهند بود.

بیشتر بخوانید