تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

تقدیر از مروجان فرهنگ رضوی در «سه‌شنبه‌های تکریم» مساجد/ اجرای طرح «تلاوت نور» ویژه دهه کرامت

عبداللهی با اشاره به تقدیر از هنرمندان، نخبگان و فعالان حوزه فرهنگ رضوی در طرح «سه‌شنبه‌های تکریم»، گفت: این طرح در مساجد و کانون‌های مسجدی اجرا می‌شود. بچه‌های مسجد در بزرگداشت دهه کرامت به تناسب شرایط کرونایی موفق عمل کرده‌اند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

از میزبانی کاروان«زیر سایه خورشید» تا استفاده از ظرفیت مدرسه مسجدمحور «ابرار و احرار»

مثنوی گفت: مدرسه مسجدمحور «ابرار و احرار» در مسجد و حسینیه امام علی (ع) یکی از ظرفیت هایی است که ما داریم و نوجوانان دانش آموز در این مکان ادامه تحصیل می دهند و خانواده های آنها جامعه ثابت فعالیت های فرهنگی و دینی مسجد هستند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

فرصت‌سازی رسانه ملی برای زیارت از دور در شرایط کرونایی/ پخش ۸۸۴ برنامه رادیویی ویژه دهه کرامت

رنجبران با اشاره به گستردگی برنامه‌های رسانه ملی در دهه کرامت به تناسب شرایط کرونایی کشور، گفت: ایجاد فرصت زیارت از راه دور از طریق برنامه‌هایی همچون «تشرف» و «از دور سلام» و پخش ۸۸۴ برنامه رادیویی مخصوص این دهه ازجمله این تدارکات است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

وبینارهای رضوی دهه کرامت فرصت‌ساز روابط فرهنگی در جهان است

حجت‌الاسلام ارزانی دهه کرامت و پرداختن به شخصیت علی‌بن موسی الرضا(ع) را بهترین بستر برای روابط فرهنگی در جهان دانست و گفت: وبینارهای این دهه که به همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در حال برگزاری است، این فرصت را فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹

«ولادت» و «مقام شفاعت» كریمه اهل بیت، از قبل بشارت داده شده بود

ظهيري گفت: حضرت فاطمه معصومه (سلام الله عليها) جزء شخصيت هاي نادري هستند كه قبل از به دنيا آمدن ايشان به ولادت آن حضرت بشارت داده شده بود. همچنان كه درباره پيامبران اولوالعزم مانند حضرت عيسي و پيامبر اسلام «صلي الله عليه وآله» اين بشارت وجود داشت.

بیشتر بخوانید