تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۹

۳ کتابدار فعال کانون های فرهنگی و هنری مساجد سربیشه تجلیل شدند

همزمان با هفته کتاب، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی از سه کتابدار فعال شهرستان سربیشه به صورت مجازی تقدیر و تجلیل کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۹

از همکاری مسجد و کلیسا در برگزاری هفته بین‌الادیانی تا حمله به مسجد الاقصی در آلمان

همکاری مسجد و کلیسا برای برگزاری هفته میان ادیانی در «اکلز» انگلیس، افزایش ظرفیت حضور نمازگزاران برای نمازهای جمعه در ۱۰ مسجد سنگاپور و حمله نژاد پرستانه به مسجد جامع «الاقصی» در آلمان ازجمله آخرین اخبار مساجد جهان در ۲۴ آبان ماه است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۹

استقبال مردمی از میز غربالگری کرونا در مسجد محسنی/ ارائه مشاوره‌های ضد استرس و وسواس

حجت‌الاسلام سلیمانی با اشاره به استقبال مردمی از میز غربالگری و تشخیص کرونا در مسجد محسنی، گفت: در یک هفته اجرای این طرح حدود ۴۰ مراجعه کننده داشته‌ایم که سه چهار نفرشان به بیمارستان معرفی شده‌اند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۹

آغاز برنامه‌های هفته کتاب در کانون‌های مساجد پایتخت/اعطای بسته‌های فرهنگی به کانون‌های معین

حجت الاسلام قدیریان با اشاره به تدارک ده‌ها برنامه به مناسبت بیست و هشتمین کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در کانون‌های مساجد تهران، گفت: این برنامه‌ها با محور طرح ملی «ایران قوی» و در قالب پویش شنبه‌های با کتاب اجرا می‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۹

پیوند بچه‌های مسجد با کتاب در ایران قوی/ تقدیر از فعالان کتاب در سه‌شنبه‌های تکریم

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی با اشاره به اهمیت گسترش کتاب و کتابخوانی در جامعه گفت: ستاد فهما در قالب فعالیت‌های مختلف از جمله طرح ملی ایران قوی و محوریت رواق کتاب، درصدد ارتقای فرهنگ مطالعه در جامعه است.

بیشتر بخوانید