تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹

معارف و سیره رضوی سرمایه‌ای برای تحقق تمدن نوین اسلامی است

حجت‌الاسلام و المسلمين گنابادي‌نژاد، با اشاره به اينكه بسياري از نعماتي كه در اختيار داريم به بركت وجود ثامن الحجج(ع) است، گفت: معارف و سيره رضوي سرمايه‌ ما براي تحقق تمدن نوين اسلامي به شمار مي‌رود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹

برنامه‌ریزی مفصل بخش زوار غیر ایرانی در روزهای كرونایی/از ارایه بسته‌های فرهنگی الكترونیك تا طراحی نرم‌افزارهای چندزبانه

هاشمي‌نژاد با اشاره به برنامه‌ها و فعاليت‍هاي بخش زوار غير ايراني آستان قدس رضوي در ايام شيوع كرونا گفت: تهيه بسته‌هاي فرهنگي و همچنين نرم‌افزارهايي به چند زبان زنده دنيا از جمله اقداماتي است كه در اين روزها صورت پذيرفته است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹

دختران قرآنی عضو کانون فرهنگی هنری «سیدالشهدا (ع)» فسا در مراسم دهه کرامت شرکت کردند

شرفی با اشاره به برگزاری مراسم دهه کرامت با حضور دختران قرآنی عضو کانون فرهنگی هنری «سیدالشهدا (ع)» فسا، گفت: در این مراسم به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره روخوانی و روانخوانی اعطا شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹

مراسم جشن شب میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) کانون فرهنگی هنری «بیت العباس (ع)» اقلید برگزار می شود

صبوری از برگزاری مراسم جشن شب میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در حسینیه «بیت العباس (ع)» اقلید خبر داد و گفت: به منظور رعایت نکات بهداشتی این مراسم در حیاط و محیط باز برگزار می شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹

اهدای هدیه به اعضای هم نام امام رضا (ع) کانون مسجد «حضرت ابوالفضل (ع)» در شب میلاد امام مهربانی ها

زارعی از اهدای هدیه به اعضای هم نام امام رضا (ع) کانون در شب میلاد امام مهربانی ها خبر داد و گفت: این برنامه در مراسم جشن برگزار و به قید قرعه به هم نامان حضرت هدیه اهدا می شود.

بیشتر بخوانید