تاریخ انتشار : ۲۸ تير ۱۴۰۲

روایت پدر شهیدان کاووسی‌فر از نقشی که مسجد در زندگی او و فرزندانش ایفا کرد

پدر شهیدان کاووسی‌فرد را باید تاریخ زنده‌ای از فعالیت‌های مسجدی دانست؛ چه از آن زمان که همراه فرزندانش پای منبر آیات عظام دستغیب و ضیاء‌آبادی حضور می‌یافت و چه آن زمان که برای جذب جوانان به دین از طریق مسجد وارد عمل می‌شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ تير ۱۴۰۲

طرحی برای اُلفت دانش‌‎‌آموزان با مسجد/ حل مشکلات مدارس در «دوشنبه‌‌های مسجدمحوری»

«مسجدمحوری» عنوان طرحی است که از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس شکل گرفته تا پدیدآوردنده انس و الفت میان مدرسه و مسجد باشد. طرحی که چند ماهی است در استان آغاز به کار کرده و عنوان «دوشنبه های مسجد محوری» را به نام خود ثبت کرده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ تير ۱۴۰۲

آغاز اولین روز اردو با عنوان «آغاز رفاقت» در کانون فرهنگی و هنری شهدای ۱۷ شهریور ارومیه

رابط کانون فرهنگی و هنری شهدای ۱۷ شهریور ارومیه گفت: اولین روز اردو اوقات فراغت با عنوان «آغاز رفاقت» با هدف آشنایی بچه ها با کار تیمی برگزار شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ تير ۱۴۰۲

محرم؛ موسم بازگشت به مسجد

این روزها مساجد تجربه‌ای متفاوت نسبت به دیگر ایام سال را بواسطه فرا رسیدن محرم حسینی از سر می‌گذرانند، تجربه‌ای که جنسش غم و اندوه، اما آثارش شادی و سبکی روح است و فرصت بازگشت به مسجد را به ما می‌دهد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ تير ۱۴۰۲

باید با بازی‌های جذاب کودکانه مروج مفاهیم دینی در بین کودکان بود

حجت الاسلام و المسلیمن قلی نژاد گفت: برگزاری اردوهای اوقات فراغت فرصتی است که بتوان با بازی‌های جذاب کودکانه مروج مفاهیم دینی در بین کودکان بود و همچنین باید زبان کودکان را بلد شد تا بتوانیم با آنها ارتباط مستمر و مفیدی برقرار کنیم.

بیشتر بخوانید