تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۹

تشکیل ستاد مدافعان سلامت در مساجد محوری ۲۱ محله؛ از آموزش تا قرنطینه مبتلایان

۲۱ مسجد محوری در مناطق ۲۱ گانه منطقه دو شهرداری تهران با تمرکز بر سه محور بهداشت و سلامت، آموزش و آماده‌سازی ذهنی مردم و خدمت‌رسانی به خانواده‌های مبتلا و انجام فعالیت‌های متنوع ذیل این محورها، به مقابله با موج سوم کرونا برخاسته‌اند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۹
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:

بسیج عظیم‌ترین ظرفیت مردمی جمهوری اسلامی ایران است

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني با اشاره به نقش‌آفريني‌ها و جايگاه بسيج در عرصه‌هاي مختلف از آغاز انقلاب اسلامي تاکنون گفت: بسيج عظيم ترين ظرفيت مردمي جمهوري اسلامي ايران است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۹

برنامه مسجد جامع لولاگر برای طرح «شهید سلیمانی؛ هر پایگاه یک خدمت»

کاشفی با اشاره به اجرای طرح «شهید سلیمانی؛ هر پایگاه یک خدمت» در مسجد جامع لولاگر، گفت: در قالب این طرح به بیماران کرونایی و نیازمندان محله خدمات مقابله با آسیب‌های اقتصادی این بحران، ارایه می‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۹

محدودیت های کرونا خلاقیت فعالان کانون های مساجد را دو چندان کرد

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری ام البنین (س) هشتجین با اشاره به اینکه محدودیت های کرونا خلاقیت فعالان کانون های مساجد را دو چندان کرد، گفت: فعالان خواهر کانون فرهنگی هنری ام البنین (س) تولیدات خانگی و صنایع دستی خود را به نمایش گذاشتند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۹

خلاقیت کانون نینوا بخش بیکاه در ترویج کتابخوانی/«کوهنوردی با طعم کتابخوانی»

کانون فرهنگی هنری نینوا بخش بیکاه شهرستان رودان همزمان با هفته کتاب در حرکتی خلاقانه جمعی از نوجوانان عضو کانون را به اردوی یک روزه کوهنوردی اعزام کرد که محور اصلی آن ترویج فرهنگ کتابخوانی بود.

بیشتر بخوانید