تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

کانون امام حسن مجتبی (ع) از برترین های فهمای ۹۹ در جنوب کرمان 

یکی از کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب کرمان که در دومین رویداد ملی فهما موفق به کسب رتبه برتر رواق نمایش شد، کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) رودبار جنوب است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
نماینده مردم تهران در بازدید از خبرگزاری شبستان؛

مرکزیت یافتن مسجد در توسعه فرهنگی کشور با رویکرد دولت و مجلس/مساجد شاخص سرمنشاء تحولات فکری هستند

عمويي در بازديد از خبرگزاري شبستان با بيان اينکه مجلس يازدهم از مسجدمحوري در فرهنگ ديني حمايت مي‌کند، گفت: با رويکرد دولت و مجلس جايگاه مسجد در فرهنگ کشور تقويت مي شود و مسجد در توسعه فرهنگي کشور مرکزيت مي يابد؛ مساجد شاخص متعددي در داخل و خارج از کشور سرمنشاء تحولات فکري هستند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

مسجد با رویکرد دولت و مجلس در توسعه فرهنگی کشور مرکزیت می‌یابد

عمویی در بازدید از خبرگزاری شبستان با بیان اینکه مجلس یازدهم از مسجدمحوری در فرهنگ دینی حمایت می‌کند، گفت: با رویکرد دولت و مجلس جایگاه مسجد در فرهنگ کشور تقویت می شود و مسجد در توسعه فرهنگی کشور مرکزیت می یابد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

برگزاری دوره آموزش «پیرایشگری» ویژه بچه های مسجد در کانون «دوستان آسمانی»

گواهیان از برگزاری دوره آموزش «پیرایشگری» با همکاری مرکز فنی و حرفه ای جهرم ویژه بچه های مسجد در کانون فرهنگی و هنری «دوستان آسمانی» خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

راه یابی «دعوت» درجمع منتخبین مسابقه قرآنی ۱۴۵۵/فیلم سازی که موفقیت های هنری خود را مدیون نقش مسجد می داند

نیکجویان با بیان اینکه مسجد روحیه خودباوری، خلاقیت و هنری را در وجودش تقویت کرد، گفت: رویداد «فهما» و «کرونا» نیز موجب شدند تا تجربه فیلم‌سازی اعضای کانون فرهنگی هنری صمصام تور سیمرغ تقویت شود، و فیلم «دعوت»درجمع منتخبین مسابقه قرآنی۱۴۵۵قرار گیرد.

بیشتر بخوانید