تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۹

گروه جهادی کانون فرهنگی هنری طه یاری رسان نیازمندان آبپخشی

گرگین پور گفت: جمعی از جوانان نوعدوست کانون فرهنگی هنری طه مسجد امیرالمومنین علی (ع) شهر آپخش به همراه بسیجیان حوزه مقاومت شهید دستغیب با تشکیل گروه جهادی به یاری خانواده های نیازمند آبپخشی شتافتند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۹

برگزاری مسابقه بزرگ «طراحی های ارزشی» به همت کانون فرهنگی هنری «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» شیراز

حجت الاسلام رضایی گفت: کانون فرهنگی هنری «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» مسجد الرجا شیراز به مناسبت هفته بسیج اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ «طراحی های ارزشی» کرده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۹

همکاری بسیج محلات و کانون‌های مساجد در مقابله با کرونا/ هم‌افزایی بچه‌های مسجد در لبیک به مطالبه رهبری

سعادتی با اشاره به مطالبه مقام معظم رهبری برای همکاری بسیج و کانون‌های مساجد، گفت: در این راستا اقدامات مشترکی در فعالیت‌های قرآنی، اجرای سرود، تامین و توزیع بسته‌های معیشتی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ... انجام شده و می‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۹

احتکار با سبک زندگی ائمه(ع)درتضاد است/از رعایت حقوق دیگران تا پرهیز از ریاست طلبی

حجت الاسلام نعمتی با اشاره به اینکه ایمان‌گرایی و سودرسانی به برادران دینی مورد تاکید امام حسن عسکری (ع) است، گفت: شیعه باید در عمل ایمان واقعی داشته باشد، مصداق عدم رعایت این خواست امام (ع) احتکار ماسک، روغن نباتی و ... است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۹

از کلاس های ورزشی تا توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان

یکی از موفق ترین پایگاه های بسیج در شهر یاسوج، پایگاه مقاومت بسیج شهدای شرف آباد است که با فرماندهی یک بسیجی جوان ورزشکار و همکاری بسیجیان منطقه توانسته خدمات خوبی را در منطقه خودشان انجام دهند.

بیشتر بخوانید