تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۹
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری:

شنبه‌های کتاب گامی در راستای تحقق نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه است

شريفي با اشاره به اهميت برگزاري برنامه‌هاي متعدد در راستاي ترويج فرهنگ مطالعه گفت: اجراي طرح ملي شنبه هاي کتاب مساجد، منجر به تشويق قشر نوجوان و جوان به خواندن کتاب مي‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۹

خدمات یک کتابخانه مسجدی در روزهای کرونایی؛ از شنبه‌های کتاب تا کمک به محرومان

حجت‌الاسلام مطلبی با بیان اینکه در شرایط شیوع کرونا هم کتابخانه مسجد جامع ابوذر به اعضای خود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی خدمات ارایه می‌دهد، گفت: به مناسبت هفته کتاب، انسان ۲۵۰ ساله در شنبه‌های کتاب این مسجد معرفی شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹

برگزاری نمایشگاه کتاب در کانون حضرت علی اکبر(ع) روستای اومال نکا

کارگر اومالی از برگزاری نمایشگاه کتاب در کانون حضرت علی اکبر(ع) روستای اومال نکا خبر داد و گفت: پیشرفت فرهنگی در هر جامعه و کشوری به میزان مطالعه و کتابخوانی مردم آن وابسته است و همه ما باید در ترویج کتابخوانی تلاش کنیم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹

از اجرای طرح‌های جهادی مسجدی‌ها در مقابله با کرونا تا تداوم کمک‌های مومنانه

اجرای طرح ملی «شهید سلیمانی؛ هر پایگاه یک خدمت»، توزیع ۱۳۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های مسجدی از ابتدای سال ۹۹ و حمایت کانون فرهنگی هنری «عصر انتظار» از دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل ازجمله اخبار حوزه مسجد در ۲۷ آبان است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹

فرآیند تولید و نشر آثار در انتشارات کتاب مسجد جمکران/ ایده‌هایی که داستان مهدوی می‌شوند

حسنی با بیان‌اینکه آثار مهدوی بعد از خوانش در شورای ایده‌های مهدوی برای تبدیل به داستان انتخاب می‌شوند، گفت: جذابیت، پرداخت به اخلاق، فرهنگ و خانواده و ارائه راهکار حل مشکلات از محورهای تولید اثر در انتشارات کتاب مسجد مقدس جمکران است.

بیشتر بخوانید