تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹

معرفی تفکر انقلابی و مسجدمحور مقام معظم رهبری افق فعالیت‌های بین‌المللی رویداد فهما است

حجت‌الاسلام و المسلمین امیر ارزانی با اشاره به چشم‌انداز و برنامه‌های ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در عرصه بین‌الملل اظهار کرد: معرفی تفکر انقلابی و مسجدمحور مقام معظم رهبری دورنمای فعالیت‌های بین‌المللی رویداد فهما است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹

معرفی تفکر انقلابی و مسجدمحور مقام معظم رهبری دورنمای فعالیت‌های بین‌المللی رویداد فهما است

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني با اشاره به چشم‌انداز و برنامه‌هاي ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور در عرصه بين‌الملل اظهار کرد: معرفي تفکر انقلابي و مسجدمحور مقام معظم رهبري دورنماي فعاليت‌هاي بين‌المللي رويداد فهما است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹

۳۰ دی ماه آخرین مهلت شرکت در چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان است

حجت الاسلام یارمحمدی گفت: مهلت شرکت در چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ۳۰ آذرماه اعلام شده بود که به دلیل استقبال شرکت کنندگان تا ۳۰ دی ماه ۹۹ تمدید شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹

حمایت کانون فرهنگی هنری «عصر انتظار» از دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل

باجلان با اشاره به برنامه‌ریزی فعالان کانون «عصر انتظار» برای دانش‌آموزان محروم از تحصیل، گفت: با همکاری تعدادی از معلمان برای دانش آموزان بازمانده از تحصیل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلسات آموزشی و رفع اشکال درسی را برگزار می‌کنیم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹

آسیب‌شناسی و نیازشناسی کارکرد مساجد و روحانیان انجام شود

مدیر مؤسسه روایت سیره شهدا،‌ با بیان این‌که مساجد باید روحانی محور باشند، گفت: مساجد پایگاه تعلیم و تربیت، درمان، مواسات و همدلی هستند.

بیشتر بخوانید