تاریخ انتشار : ۹ شهريور ۱۴۰۰

روضه‌خوانی ماشاءالله عابدی در دهه سوم محرم در مسجد آشتیانی‌ها/ مسجدی‌ها به اطعام عزاداران علاقه دارند

حجت‌الاسلام بنی‌‌هاشمی با بیان اینکه مراسم عزاداری دهه سوم محرم با سخنرانی علم‌الهدی و روضه‌خوانی عابدی در مسجد آشتیانی‌ها برگزار می‌شود، گفت: علاقه مردم به اطعام برای امام حسین(ع) به دلیل قدیمی بودن سنت نذر، بیشتر از اقدام دیگر است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۹ شهريور ۱۴۰۰

مسابقات کتابخوانی فهمای ۱۴۰۰ ویژه بچه‌های مسجد برگزار می‌شود

مسابقات کتابخوانی ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با محور کتاب‌هایی همچون طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن و پیاده تا کربلا در فهمای ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ شهريور ۱۴۰۰
رئیس مرکز تخصصی صحیفه سجادیه؛

صحیفه سجادیه متنی قانون‌گذار و احیاگر نام اهل بیت(ع) است

حجت‌الاسلام و المسلمين کفيل با اشاره به مضامين والاي صحيفه سجاديه، اين اثر را متني قانون گذار توصيف کرد و افزود: آنچه که در مورد صحيفه اهميت دارد آن است که اين کتاب احياگر نام اهل بيت(ع) است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ شهريور ۱۴۰۰

لزوم بصیرت افزایی بین اقشار مختلف مردم به ویژه کارگران

دهقانی بر لزوم بصیرت افزایی اقشار مختلف مردم به ویژه کارگران، تاکید کرد و گفت:باید تشخیص دهیم نهادهای انقلابی چه کارهایی می کنند که نمونه آن رزمایش کمک های مومنانه است و هر جا نتوانیم تصمیم بگیریم باید به فرمان نهادهای انقلابی باشیم تا درست عمل کنیم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ شهريور ۱۴۰۰

خدمت در کانون را فقط برای خدا و خدمت به نیازمندان قبول کردم

مدیر کانون فرهنگی و هنری خضرا مادوان با بیان اینکه فعالیت در این حوزه را فقط برای رضای خدا و خدمت به نیازمندان انجام می دهد، گفت: در این مسیر نیازمند همکاری و همراهی خیرین و مردم نوع دوست استان و کشور هستیم.

بیشتر بخوانید