تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۹

شهید فخری‌زاده از پرچمداران علم نافع به شمار می‌رفت

حجت‌الاسلام نوری با بیان اینکه شهید فخری‌زاده، استادی خلاق، پژوهشگری مبتکر، مدیری توانمند و از پرچمداران علم نافع به شمار می‌رفت، گفت: استکبار جهانی و صهیونیسم خبیث، اکنون بیش از هر زمان دیگر، به نقاط قوت، قدرت علمی و دفاعی ملت ایران پی برده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۹

کمک به محرومین در اولویت برنامه های جهادی کانون مدافعان حرم 

محمد کرمی گفت: کمک به محرومین در اولویت برنامه های کانون قرار دارد و در همین راستا با مشارکت بچه های مسجدی اقدام به تشکیل گروه جهادی داده و سپس افراد نیازمند روستا و دیگر مناطق شهرستان را شناسایی کرده و به آنها خدمت رسانی می کنیم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۹

برگزاری مجازی مراسم ترحیم شهید فخری‌زاده در مسجد علوی/ ختم قرآن توسط مسجدی‌ها برای شهید

حجت‌الاسلام والمسلمین مقدم قوچانی گفت: مراسم ترحیم شهید فخری‌زاده، امشب به صورت مجازی در مسجد علوی برگزار می‌شود و کل قرآن به نیت این شهید سرافراز و دانشمند هسته‌ای کشورمان توسط اهالی مسجد ختم می‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۹

خون شهید اعجاز می‌کند/ بچه‌های مسجد با علم و اخلاق، راه شهدا را در ساخت ایران قوی ادامه می‌دهند

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی با بیان‌اینکه خون شهید اعجاز می‌کند، گفت: جوانان بدانند ترور دکتر فخری‌زاده ریشه در ترس و ضعف دشمن مقابل ایران قوی دارد؛ بچه‌های مسجد با حرکت در مسیر علم و اخلاق راه شهدا را برای داشتن ایران قوی ادامه می‌دهند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۹

توانمندی مساجد در مهار آسیب‌های اجتماعی و بحران‌ها در دوران کرونا اثبات شد

حجت الاسلام لواسانی با اشاره به نقش قابل توجه مساجد در دوران کرونا گفت: مسجد نباید تنها مکانی برای اقامه نماز تلقی شود، بلکه همه مسئولان و مدیران جامعه باید به این باور برسند، این پایگاه‌‌ها توانایی مهار آسیب‌های اجتماعی و بحران‌ها را دارند.

بیشتر بخوانید