تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۴۰۰

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با استاندار فارس دیدار کرد

حجت الاسلام «حسین امیدی»، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس و کارشناسان این ستاد امروز (سه شنبه ۷ دی) با «محمدهادی ایمانیه»، استاندار فارس دیدار و به ارائه گزارش برنامه های اجرایی پرداختند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۴۰۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر؛

شیوه زندگی روستاییان در قاب دوربین فیلم‌سازان پژواکی اثرگذار را نوید می‌دهد

اسماعيلي در پيامي به دومين جشنواره ملي فيلم کوتاه روستا و عشاير اظهار کرد: روستا از ديرباز در فرهنگ اين سرزمين کهن، مهد شکل‌گيري هويت مردمان ساده‌زيستي بوده است که صداقت و پاکي ويژگي مهم و ارزشمند آنان به شمار مي رود. زماني که اين شيوه زندگي در قاب دوربين فيلم‌سازان نقش مي‌بندد، پژواکي اثرگذار را نويد مي‌دهد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۴۰۰

رویداد ملی «فهما» باعث تقویت بیش از پیش فعالیت های فرهنگی و هنری کانون ها شد

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای توت نده گفت: رویداد ملی فهما منجر به تقویت بیش از پیش فعالیت های فرهنگی و هنری کانون شده است که با توجه به تجربه سال های قبل برنامه ها،تولیدات و فعالیت های کانون امسال از کیفیت بهتری برخوردار است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۴۰۰

استقبال کودکان روستایی بدون مسجد از کلاس های قرآنی + تصاویر

کودکان و نوجوانان روستای « پیرحاجتی» شهرستان چرام، که از نعمت مسجد و روحانی تبلیغی بی بهره هستند؛ از برگزاری کلاس های یکروزه قرآنی و احکام امام جمعه شهر چرام به خوبی استقبال کردند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۴۰۰

سامانه بچه‌های مسجد تا ۷ دی برای ارزیابی نهایی عملکرد کانون‌ها در فهما ۱۴۰۰ باز است

طاهریان در جریان برگزاری نشست هماهنگی سومین رویداد فهما اظهار کرد: سامانه بچه‌های مسجد تا ۷ دی برای ارزیابی نهایی عملکرد کانون‌ها در فهما ۱۴۰۰ باز است.

بیشتر بخوانید