تاریخ انتشار: 1397/8/15 17:51

سرپرست جديد كانون‌هاي مساجد بوشهر معرفي شد


پيش از ظهر امروز در آييني با حضور مديركل امور استان ها، حقوقي و مجلس ستاد عالي كانون‌هاي مساجد كشور و مديركل فرهنگ و ارشاد بوشهر، سرپرست جديد كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان معرفي شد.
سرپرست جديد كانون‌هاي مساجد بوشهر معرفي شد

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد‌ عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در آیین معارفه سرپرست جدید کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان گفت: کانون‌های مساجد بازوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‌ها هستند.

 

حمیده ماحوزی بیان داشت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد یک ظرفیت و ارزش معنوی در کشور هستند که بخش زیادی از برنامه‌ها و مناسبت‌ها را برگزار می‌کنند.

 

وی افزود: اغلب کارهای انجام شده در کانون‌های مساجد به صورت مردمی در کشور اداره می‌شود که این مهم به وجود برکت نظام جمهوری اسلامی است.

 

ماحوزی تصریح کرد: مدیریت خوبی در این بخش استان وجود دارد که با برنامه‌ریزی دقیق وکارشناسی شده توانسته است برنامه‌های خوبی را اجرا کنند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان ضمن تشکر از تلاش و زحمات عبدالرضا عالی‌پور، برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد.

 

در ادامه عبدالرضا عالی‌پور سرپرست سابق‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در مدت ١٤ ماهه مدیریت خود بیان کرد.

 

شایان ذکر است، در پایان این آئین از زحمات عبدالرضا عالی‌پور تقدیر و علیرضا پولاد به عنوان سرپرست جدید کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر معرفی شد.

 

 

پایان پیام/