تاریخ انتشار: 1397/9/13 15:28

اولين جلسه هم‌انديشي مسئولان اموركانون‌هاي مساجد استان تهران برگزار شد


اولين جلسه هم‌انديشي مسئولان اموركانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان تهران و شهرستان‌هاي اين استان برگزار شد.
اولين جلسه هم‌انديشي مسئولان اموركانون‌هاي مساجد استان تهران برگزار شد

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، اولین جلسه از سری نشست‌های هم‌اندیشی مسئولان امورکانون‌های مساجد استان تهران با حضور حجت‌الاسلام غلامعلی قدیریان مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان تهران و مسئولان‌کانون‌ها برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام قدیریان با بیان هدف از تشکیل این نشست‌ها گفت: ابلاغ سیاست‌ها و خط و مشی دبیرخانه در سه ماه پایانی سال و تاکید بر اجرای طرح‌ها و برنامه‌های کانونی در راستای سیاست و خط مشی دبیرخانه از اهداف برگزاری این جلسات هم‌اندیشی است.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران ادامه داد: مسئولان‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران باید با  دقت و همت بیشتر آمار و اطلاعات کانون‌ها را بروزرسانی کنند تا بتوانند برنامه‌ریزی دقیق و پویایی برای اعضا کانون داشته باشند.

 

وی همچنین با تاکید بر اینکه طبق برنامه ششم توسعه هر مسجد باید دارای کانون فرهنگی هنری باشد تصریح کرد: مسئولان امورکانون‌ها می بایست با نگاه ویژه مسجدی، فرهنگی و مذهبی خود و همچنین بر مبنای برنامه ششم توسعه علاوه بر تاسیس کانون‌های جدید در مساجد فاقد کانون، طرح‌های نوین، بدیع و خلاقانه‌ای را ارائه دهند. همچنین باید با توجه به شناختی که از منطقه و محله خود دارند آسیب‌ها را شناسایی کرده و با توجه به آن آسیب‌ها طرح و برنامه ارائه کنند.

 

حجت‌الاسلام قدیریان در پایان با بیان اینکه در سالروز تاسیس ستادعالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از کانون‌هایی که عملکرد شایسته‌ای داشته‌اند تقدیر به عمل می‌آید گفت: ارزشیابی کانون‌های فرهنگی هنری امسال و در سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با توجه به عملکرد آنها در ثبت کانون در سامانه سجا، همکاری با دبیرخانه، بازدید از کانون‌های فرهنگی هنری تحت پوشش، ثبت نام اعضا و همچنین ارائه طرح و برنامه‌های شاخص و نوین خواهد بود.

 

 

پایان پیام/