تاریخ انتشار: 1397/9/13 17:11

دوره زمستاني طرح آسماني‌ها در اردبيل آغاز شد


مسئول دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد آذربايجان غربي گفت: دوره زمستاني طرح آسماني‌ها در كانون فرهنگي و هنري فاطمه الزهرا (سلام‌الله عليها) چهار برج آغاز شد.
دوره زمستاني طرح آسماني‌ها در اردبيل آغاز شد

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام اباذر بیگی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: دوره زمستانی طرح آسمانی‌ها با برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری در کانون فاطمه الزهرا(سلام‌الله علیها) چهار برج آغاز شد.

 

وی افزود: این طرح شامل برگزاری کلاس‌های معرفت افزایی و هویت‌یابی نوجوانان و جوانان در عرصه‌های دینی است که در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه برگزار می‌شود.

 

بیگی ادامه داد: دوره زمستانی آسمانی‌ها در زمینه‌های مختلف فرهنگی هنری برگزار می شود که در قالب مشاوره، ورزش، اردو و زیارت آموزش‌های لازم داده می شود.

 

وی به کلاس‌های این دوره‌ها اشاره کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر، ایثار و شهادت از جمله موضوع‌های مورد آموزش در این کلاس‌ها بشمار می رود.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی تصریح کرد: آموزش تجوید الصلاه و روخوانی و روانخوانی قرآن از دیگر برنامه‌های این‌کانون است.

 

وی ادامه داد: کلاس‌های مختلف هنری از جمله خیاطی، خوشنویسی و خطاطی نیز در این کانون برگزار می‌شود.

 

 

پایان پیام/