تاریخ انتشار: 1397/10/18 18:55

سفر دبير ستاد عالي‌ كانون‌هاي مساجد به فردوس


دبير ستاد عالي‌كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد كشور به منظور شركت در همايش نكوداشت خيرين و خادمين موكب مهدي موعود (عجل‌الله تعالي فرجه) فردوس، به اين شهرستان سفر مي‌كند.
سفر دبير ستاد عالي‌ كانون‌هاي مساجد به فردوس

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ‌کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌رضا ارزانی دبیر این ستاد به منظور شرکت در مراسم تجلیل از خادمین و خیرین موکب مهدی موعود (عجل‌الله تعالی‌ فرجه) به شهرستان فردوس سفر می‌کند.

 

موکب مهدی موعود(عجل‌الله تعالی فرجه) اربعین امسال زیر نظر کانون فرهنگی هنری موعود شهرستان فردوس در خدمات‌رسانی در دو بخش خدماتی و فرهنگی به زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام بسیار خوب درخشید.

 

ارائه گزارش عملکرد این موکب به دبیر ستاد عالی‌کانون‌های مساجد کشور موجب شد که ستاد اربعین در این مجموعه به صورت ویژه تشکیل و برخی از استان‌های دیگر نیز مقدمات برپایی موکب در مرز ایران و داخل کشور عراق را فراهم کنند.

 

حجت‌الاسلام ارزانی در ایام اربعین ضمن حضور در این موکب از نزدیک در جریان روند خدمات‌دهی این موکب در شهر کاظمین قرار گرفت. بحث وحدت بین موکب‌های عراقی و ایرانی با اهدای تندیس «الحسین یجمعنا» از سوی این موکب، اقدامی حائز اهمیت در اربعین امسال بود.

 

همایش نکوداشت خیرین و خادمین موکب موعود (عجل‌الله تعالی فرجه) فردوس جمعه ۲۱ دی از ساعت ۱۸ لغایت ۲۱ در تالار محراب فردوس برگزار می‌شود.

 

  

پایان پیام/