تاریخ انتشار: 1397/10/18 15:28

آمار اعضاي ثبت شده در سامانه سجا به يك ميليون و 400 هزار نفر رسيد


مديركل امور استان‌هاي ستاد عالي كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد كشور از ثبت اطلاعات يك ميليون و 400 هزار نفر از اعضاي كانون‌هاي مساجد در سامانه سجا خبر داد.
آمار اعضاي ثبت شده در سامانه سجا به يك ميليون و 400 هزار نفر رسيد

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد عالی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حسین براتی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه گفت: حوزه فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اختصاص به جوانان دارد.

 

مدیرکل امور استان‌های ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور افزود: یکی از افتخارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این است که از ظرفیت فرهنگ و هنر در حوزه مساجد سهمی دارد که به نام کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تعلق دارد.

 

وی با اشاره به راه‌اندازی و فعالیت بیش از 24 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در سراسر کشور، بیان کرد: این تعداد از کانون‌های مساجد نقشی فعال در حوزه فرهنگی، هنری و تربیتی دارند.

 

براتی، به راه‌اندازی سامانه جامع اطلاعات کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور تحت عنوان «سامانه سجا» اشاره و اظهار کرد: بخش زیادی از کانون‌های مساجد در این سامانه ثبت نام کرده و در حال حاضر مشغول ثبت اعضای خود هستند.

 

وی تعداد اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد را براساس اطلاعاتی که تا این لحظه در سامانه سجا ثبت شده است، یک میلیون و 400 هزار نفر اعلام کرد.

 

مدیرکل امور استان های ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فرآیند انتخاب سرپرست جدید دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه، از زحمات مصطفی قبادی سرپرست پیشین این نهاد تقدیر و برای حجت‌الاسلام کلات‌پور سرپرست جدید این نهاد آرزوی موفقیت کرد.

 

وی ابراز امیدواری کرد: حجت‌الاسلام کلات پور با با سعه صدر، خلاقانه و مبتکرانه ضمن جذب بیشتر جوانان و نوجوانان به مسجد، بتواند در حوزه فرهنگی و اجتماعی منشاء اثر و خدمات خوبی به جامعه باشند.،

 

 

پایان پیام/