تاریخ انتشار: 1397/12/21 15:26

ويژه برنامه ۱۰ شب ۱۰ مسجد در اراك همزمان با ولادت حضرت علي


همزمان با ماه مبارك رجب و ولادت حضرت علي ويژه برنامه ۱۰شب ۱۰مسجد در كلانشهر اراك برگزار مي شود.
ويژه برنامه ۱۰ شب ۱۰ مسجد در اراك همزمان با  ولادت حضرت علي

دسته بندی: اخبار /

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور، حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک گفت: ویژه برنامه ۱۰ شب ۱۰ مسجد ویژه میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و امام جواد علیه السلام در مساجد کلانشهر اراک با حضور مسئولان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در این مراسم از حضور سخنرانان برجسته و مداحان استانی دعوت می شود.

این مقام مسئول اجرای برنامه های فرهنگی همراه با مسابقه و اهدا جوایز را از جمله برنامه های این 10 شب دانست.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی علی در کلام علی(ع) بیان کرد: در این شب ها قرعه کشی این مسابقه کتابخوانی نیز برگزار و به برگزیدگان نیز جوایزی اهدا می شود.

حسنی ضمن دعوت از حضور همشهریان و مردم کلانشهر اراک گفت: این جشن ها به منظور تبیین فرهنگ علوی و دینی، ساده زیستی، الگو گیری از زندگی بزرگان و آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان و نوجوان با زندگی و سیره مولای متقیان حضرت علی علیه السلام برگزار می شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک ادامه داد: همچنین در این مراسم طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد نیز اجرا می شود.

این مقام مسئول همچنین به ویزیت رایگان نیز اشاره کرد و گفت: به دلیل اینکه این جشن ها بیشتر در مناطق محروم و حاشیه ای شهر برگزار می شود تیم های پزشکی از عصر آن روز در محل حاضر شده و به ویزیت رایگان نیز می پردازند.

کربلایی حسنی اظهار کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و نیازمندان تحت پوشش امداد با حضور مسئولان و مدیران استانی و شهرستانی نیز از برنامه های این جشن است.