تاریخ انتشار: 1398/1/19 21:11

ديدار حجت‌الاسلام ارزاني با رييس ستاد اقامه نماز كشور


حجت‌الاسلام والمسلمين ارزاني در ديدار با رييس ستاد اقامه نماز كشور، از همسبتگي بچه‌هاي مسجد و اعضاي كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد كشوردر كمك‌رساني به سيل‌زدگان و آسيب‌ديدگان خبر داد.
ديدار حجت‌الاسلام ارزاني با رييس ستاد اقامه نماز كشور

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجدکشور، حجت‌الاسلام والمسلمین «حبیب‌رضا ارزانی» در دیدار نوروزی با رییس ستاد اقامه نماز کشور، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های رو به رشد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برخی از دستاوردهای این کانون‌ها را برشمرد.

 

مشاور وزیر ارشاد و رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: ثبت رسمی بیش از 24 هزار باب کانون مسجدی در «سامانه سجا» (سامانه جامع آمار کانون‌های مساجد)، عضویت بیش از دو میلیون نوجوان و جوان در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در شهرها، روستاها و مناطق عشایری، افزایش اخبار حوزه دین و مسجد در خبرگزاری شبستان و ارتقای رنکینگ خبرگزاری از 1600 به 600 از جمله دستاوردهای این ستاد در سال گذشته است.

 

حجت‌الاسلام ارزانی همچنین به همسبتگی بچه‌های مسجد و اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان و آسیب‌دیدگان اشاره کرد و آمادگی این عزیزان در بسیج اقشار مختلف مردم برای  کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان را از نکات مثبت فعالیت‌های بچه‌های مسجد در ا ین مدت دانست.

 

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی نیز ضمن تشکر از مسئولان ستاد و بچه‌های مسجد و مثمرثمر دانستن این فعالیت‌ها، با اشاره به آیات مبارک قرآن‌ کریم، خواستار تقویت هرچه بیشترکانون‌ها در کلیه زمینه‌های مورد نیاز فرهنگی، هنری و اجتماعی شد.

 

وی ضمن ارائه نامه‌ای که خطاب به آحاد مردم درخصوص ماه مبارک رمضان نگاشته شده است، خواستار انسجام بیشتر و بهتر فعالیت‌های قرآنی در آستانه ماه مبارک رمضان شد.

 

 

پایان پیام/