تاریخ انتشار: 1398/1/19 18:51

كاركنان دبيرخانه كانونهاي مساجد اردبيل بخشي از حقوق خود را به سيل‌زدگان اختصاص دادند


مسئول دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان اردبيل گفت: بخشي از حقوق كاركنان اين دبيرخانه براي كمك به سيل‌زدگان كشور اختصاص يافت.
كاركنان دبيرخانه كانونهاي مساجد اردبيل بخشي از حقوق خود را به سيل‌زدگان اختصاص دادند

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، «نادر سقاء» گفت: با موافقت همکاران دبیرخانه کانون‌های مساجد استان اردبیل بخشی از حقوق فروردین ماه برای کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور اختصاص یافت.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، تصریح‌کرد: زمینه‌ هماهنگی و اطلاع‌رسانی به کانون‌های استان جهت همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعیت هلال احمر جهت جمع‌آوری اقلام نقدی و غیر نقدی مردم نوع دوست در مساجد نیز فراهم شده است.

 

وی با اشاره به اینکه فعالان کانون‌های مساجد زمینه لازم برای کمک به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور را فراهم می‌کنند، افزود: هنرمندان کانون‌های مساجد نیز با حضور در پویش «فروش آثار اصحاب فرهنگ و هنر استان» و اختصاص منافع آن به سیل‌زدگان کشور تلاش می‌کنند تا در این حرکت خیرخواهانه همکاری کنند.

 

سقاء عنوان کرد: کارکنان دبیرخانه در صورت صلاحدید و موافقت ستاد عالی آمادگی حضور در مناطق سیل زده کشور و کمک به آسیب دیدگان را دارند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، یادآور شد: تعدادی از فعالان کانون‌های مساجد نیز در قالب نیروهای مردمی در مناطق سیل زده برای کمک به سیل‌زدگان حضور یافته اند.

 

 

پایان پیام/