تاریخ انتشار: 1398/1/20 17:50

استقرار ۲۰ پايگاه در كانون هاي مساجد استان كرمانشاه به منظور كمك به سيل زدگان


حجت الاسلام كلات پور از استقرار۲۰ پايگاه در كانون هاي مساجد استان كرمانشاه به منظور كمك به سيل زدگان استان هاي غرب كشور خبر داد و گفت: بيش از چهار كاميون، كمك به مناطق سيل زده از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب ارسال شد.
استقرار ۲۰ پايگاه در كانون هاي مساجد استان كرمانشاه به منظور كمك به سيل زدگان

دسته بندی: اخبار /
به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، حجت الاسلام کلات پور با اشاره به کمک های کانون های مساجد استان کرمانشاه به سیل زدگان استان لرستان گفت: اعضا و کارکنان کانون های مساجد استان کرمانشاه، بلافاصله بعد از ندای مقام معظم رهبری، مبنی بر آماده باش بودن دستگاهها  و بنا به دستور دبیرستادعالی کانون های مساجد کشور، مرخصی هایشان را در ایام نوروز برای خدمت رسانی به سیل زدگان استان های غرب کشور لغو کردند.

وی بیان کرد: ۲۰ پایگاه توسط کانون های فرهنگی هنری و مساجد به منظور جمع آوری کمک های غیر نقدی مردم در سطح کانون های مساجد استان کرمانشاه تحت نظر امام جماعت مسجد تشکیل شده است، که به عنوان نمونه فقط چهار کامیون کمک از شهر زلزله زده پل ذهاب به این مناطق ارسال شد.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه اظهار کرد:با توجه به اینکه مردم کرمانشاه خودشان مردم زلزله زده ای بودند، به همین جهت جو همدلی و مهربانی برای کمک به سیل زدگان در این استان صورت گرفت، گرچه برخی روستاهای استان کرمانشاه هم دچار آب گرفتگی های شده بودند، اما به کمک مناطق سیل زده شتافتند.

وی تصریح کرد: اعضای کانون های مساجد استان کرمانشاه با آماده کردن کمک های غیرنقدی تلاش کردند که دین خودشان را به سیل زدگان ادا کنند و تا پایان بحران همچنان در پای صحنه هستند.