تاریخ انتشار: 1398/2/21 19:52

برگزاري نشست هم انديشي مديران كانون هاي مساجد بهمئي براي ساماندهي برنامه هاي ماه رمضان


نشست هم‌انديشي مديران كانون‌هاي فرهنگي مساجد شهرستان بهمئي در زمينه ساماندهي برنامه هاي ماه مبارك رمضان، بررسي مشكلات و نيازمنديهاي كانون‌ها، عضوگيري و ثبت اعضاي آنها برگزار شد.
برگزاري نشست هم انديشي مديران كانون هاي مساجد بهمئي براي ساماندهي برنامه هاي ماه رمضان

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، «امیر مسلمی‌نیا» ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت: وجود نعمت این ماه عظیم‌الشان فرصتی است که ما شیعیان باید آن را غنیمت دانسته و از آن جهت خودسازی، اصلاح خود و جامعه و همچنین تبلیغ دین و شریعت محمدی (صل‌الله‌علیه‌وآله وسلم) که آن را از وظایف خود می‌دانیم، سرلوحه کار خود قرار داده و از هر کوششی در این زمینه کوتاهی نداشته باشیم.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های همه مدیران کانون‌ها به ویژه ستاد استانی کانونهای فرهنگی، گفت: تلاش‌های شما در مساجد و تبلیغ دین جز خداوند کسی نمی تواند اجر و پاداشی برای آن در نظر بگیرد، چرا که همه ما واقف هستیم که هزینه های فرهنگی جوابگوی برنامه های اجرا شده نخواهد بود.

 

در ادامه این نشست، هریک از مدیران کانونها به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در مورد برنامه های کانون و بیان موانع و کمبودها پرداختند که در پایان پیشنهادهای ذیل مورد توجه قرار گیرد.

 

اجرای برنامه جزء خوانی و ختم قرآن در مساجد، مکاتبه جهت هدایای برنامه ها و مسابقات برگزار شده در مساجد، تعیین هزینه مربیان طرح اوقات فراغت، تعیین تکلیف مدیران کانون های فرهنگی و هنری که نقل مکان کرده اند، ثبت اعضا توسط کانون هایی که تاکنون به هر دلیلی موفق به ثبت آنها در سامانه «سجا» نشده اند و مکاتبه با ستاد استانی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد جهت خرید سیستم صوتی که نیاز اصلی مساجد است، اقدام شود.

 


پایان پیام/م