تاریخ انتشار: 1398/3/21 16:34

۱۲۰ ميليون ريال تجهيزات به كانون‌هاي مساجد روستايي و مناطق محروم جنوب فارس اختصاص يافت


مديرستاد كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد جنوب فارس از اجرايي شدن «طرح فاضل» در راستاي تأمين تجهيزات آموزشي كانون‌هاي مساجد روستاها و مناطق محروم جنوب فارس خبر داد.
۱۲۰ ميليون ريال تجهيزات به كانون‌هاي مساجد روستايي و مناطق محروم جنوب فارس اختصاص يافت

دسته بندی: اخبار /

 

 

به‌گزارش‌ روابط عمومی ستاد هماهنگی‌کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجدکشور، «محمدابراهیم اخوت» از اجرایی شدن «طرح فاضل» در راستای تأمین تجهیزات آموزشی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روستاها و مناطق محروم جنوب فارس در عید فطر خبر داد.

 

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس، اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و به پاس خدمات ارزشمند خانواده محترم و نیک‌اندیش راستی‌لاری، طرح فاضل در۲ فاز تجهیز و آموزش در کانون‌های مساجد روستاها و مناطق محروم جنوب فارس رقم خورد.

 

وی ادامه داد: در فاز نخست این طرح که به یاد مرحوم فاضل راستی‌لاری اجرا می‌شود جهت تجهیز کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال تجهیزات آموزشی از طریق جذب بودجه دولتی و در ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس تهیه و توزیع شد.

 

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس افزود: در گام اول طرح فاضل، این دبیرخانه اقدام به تجهیز اقلام آموزشی حداقل ۳۰ کانون روستایی خواهد کرد تا در تابستان ۹۸ با اعزام اساتید و مربیان در این کانون فرهنگی هنری فاز دوم طرح اجرایی شود.

 

اخوت خاطرنشان کرد: طرح فاضل، طرحی گسترده و ملی است که بر پایه آموزش قرآن و عترت در فضای مجازی توسط نخبگان و اساتید محترم و عضو هیأت علمی دانشگاه لارستان طراحی شده و در آینده‌ای نزدیک از آن رونمایی و جهت اجرا در سراسر کشور به ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ارسال خواهد شد. لذا این ستاد با هماهنگی کانون‌های مساجد و با نظر هیأت اندیشه‌ورز خود تصمیم گرفت گام اول طرح فاضل را به‌صورت مستقیم با تجهیز و ایجاد کلاس‌های آموزشی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد روستاهای محروم تحت پوشش خود آغاز کند.

 

 

 

پایان پیام/م