تاریخ انتشار: 1398/3/21 15:26

مرحله نخست سرانه كانونهاي مساجد خوزستان واريز شد


مدير ستاد كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد خوزستان، از واريز سرانه جهت حمايت از كانون‌هاي مساجد استان همزمان با آغاز طرح اوقات فراغت خبر داد.
مرحله نخست سرانه كانونهاي مساجد خوزستان واريز شد

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی‌کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام «مرتضی همت‌پور» از واریز مرحله نخست سرانه کانون‌های مساجد خوزستان خبر داد و اظهار کرد: این سرانه به حساب کانون فرهنگی هنری مساجد شهری و روستایی استان واریز می‌شود.

 

وی با بیان اینکه مبلغ واریزی این مرحله از سرانه کانون‌های مساجد بالغ بر 100 میلیون تومان است، افزود: این سرانه بر اساس تعداد اعضای ثبت شده کانون‌ها در سامانه سجا و جهت حمایت از آنها همزمان با آغاز طرح اوقات فراغت واریز شده است.

 

مدیر ستادکانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، با اشاره به اینکه سال گذشته نیز سرانه کانون‌های مساجد در دو مرحله به حساب آنها واریز شد، تصریح کرد: مبلغ واریزی سرانه سال گذشته در این دو مرحله 100 میلیون تومان و بر اساس تعداد اعضای ثبت شده در کانون ها بود.

 

وی با بیان اینکه مرحله بعدی سرانه کانون‌های مساجد بر اساس گزارش فعالیت کانون و ثبت این فعالیت‌ها در سامانه سجا انجام می شود، عنوان کرد: اجرای طرح اوقات فراغت کانون‌های مساجد فرصت خوبی جهت بهره‌مندی کانون‌ها از سرانه مرحله دوم است.

 

لازم به ذکر است، بیش از یک هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد خوزستان فعالیت دارند و بالغ بر 80 هزار نفر از جوانان و  نوجوانان استان در این کانون ها عضو هستند.

 

 

پایان پیام/م