تاریخ انتشار: 1398/3/21 15:16

شوراي دهه كرامت براي هماهنگي و انسجام‌بخشي به جشن‌هاي مردمي است


حجت‌الاسلام ارزاني با بيان اينكه آنچه مردم امروز به آن نيازمند هستند مهرباني، دوستي و صميميت است و بهترين الگو در اين عرصه معصومين هستند، گفت: عمده فعاليت شوراي دهه كرامت هماهنگي و انسجام‌بخشي به جشن‌هاي مردمي است.
شوراي دهه كرامت براي هماهنگي و انسجام‌بخشي به جشن‌هاي مردمي است

دسته بندی: اخبار /

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی‌کانو‌‌ن‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام«حبیب‌رضا  ارزانی» شامگاه ۲۰ خرداد در دیدار اعضای شورای ستاد بزرگداشت دهه کرامت با شهردار و رئیس شورای شهر مشهد که در تالار کوهسنگی برگزار شد، گفت: به لطف خداوند بیش از ۱۰ سال است شورای دهه کرامت در کشور فعالیت می‌کند و فعالیت آن بیشتر در راستای انسجام بخشی و هماهنگی جشن‌های مردمی دهه کرامت است.

 

رئیس ستاد هماهنگی‌کانون‌های مساجد کشور افزود: اعتاب اربعه و۳۴ دستگاه فرهنگی برنامه‌های متعدد و متنوعی را در کشور دارند و هر کدام در حوزه خود برنامه های مشارکتی هم اجرا می‌کنند، این شورا تلاش می‌کند انجام هماهنگی برنامه‌ها و فعالیت‌ها تسریع شود.

 

حجت‌الاسلام ارزانی ادامه‌داد: آنچه در بسیاری ازکشورهای پیشرفته به عنوان الگو مطرح است بحث تبلیغات شهری می‌باشد چرا که اولین منظری که انسان بعد از خارج شدن از منزل می‌بیند تبلیغات شهری است که بسیار هم تاثیرگذار می باشد.

 

وی با تاکید نه تنها مسلمانان و شیعیان بلکه بسیاری از مردم دیگر نقاط جهان از برکت وجود امام رضا (علیه‌السلام) متنعم می‌شوند، اظهار داشت: در شورای بزرگداشت دهه کرامت ۶ کارگروه در حوزه‌های محتوایی، جشن‌های مردمی، دانشگاهیان، فضای مجازی و عرصه‌های‌دیگر فعالیت می‌کنند همچنین هیئت اندیشه ورز هم جهت انسجام بیشتر در حوزه علمیه قم تشکیل شده است.

 

رئیس ستاد هماهنگی‌ کانون‌های مساجد کشور با بیان اینکه شعار امسال دهه کرامت در ذیل خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (علیهم‌السلام) است، گفت: آنچه مردم امروز به آن نیازمند هستند مهربانی، دوستی و صمیمیت است و بهترین الگوها در این عرصه حضرات معصومین(علیهم‌السلام) هستند.

 

 

 

پایان پیام/م