پيام تسليت رئيس ستاد فهما در پي درگذشت علي مرادخاني/مردي که براي جاودانه شدن هنر ايران از هيچ کوششي دريغ نکرد

پیام تسلیت رئیس ستاد فهما در پی درگذشت علی مرادخانی/مردی که برای جاودانه شدن هنر ایران از هیچ کوششی دریغ نکرد

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني، طي پيامي ضمن تسليت درگذشت علي مرادخاني معاون سابق امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، نوشت: از ياد نخواهيم برد که او براي جاودانه شدن هنر ايران، در طول حيات پر برکت خود از هيچ کوششي دريغ نکرد.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، حجت‌الاسلام و المسلمین «حبیب‌رضا ارزانی» رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور طی پیامی درگذشت «علی مرادخانی» معاون سابق امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:


«فَسُبْحانَ الَّذِی بِیَدِهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْ‌ءٍ وَ إِلَیْهِ تُرْجَعُونَ»
بار دیگر جامعه فرهنگی هنری کشور در افسوس از دست دادن عزیزی دیگر به سوگ نشست، مردی سخت کوش، رفیقی با نشاط و مدیری پر تلاش، که تمام همتش زنده نگه داشتن فرهنگ و هنر این مرز و بوم بود.
هیچگاه خاطرات ماندگار و لحن و لفظ دلنشین ایشان از ضمیر دلمان پاک نخواهد شد و از یاد نخواهیم برد که برای جاودانه شدن هنر ایران، در طول حیات پر برکت خود از هیچ کوششی دریغ نکرد و یقیناً خدمات ارزنده و خاطره ایشان در عرصه هنر؛ زنده خواهد ماند.
فقدانِ علی مرادخانی عزیز را به تمامی هنردوستان، تسلیت عرض می‌نمایم و برای خانواده محترمشان و بازماندگان معزز، صبر جمیل و برای روح بزرگ او، علو درجات را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.