تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰

نعمت بزرگ مداحی مختص شیعه است/ آفاتی که مداحان باید مراقب آنها باشند

پانزدهمین دوره آئین نوگلان حسینی برگزار و در آن بر حفظ نعمت مداحی به عنوان نعمت انحصاری شیعه تاکید شد. بیان آفاتی که مداحی را تهدید می‌کند و الزامات مداحی از دیگر مواردی بود که سخنرانان در این آئین به آنها پرداختند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰

لزوم بکارگیری ظرفیت ها و استعدادهای هنری در جهت تقویت فعالیت های مسجدی

طاهریان به نگاه مسجد محور دولت سیزدهم اشاره کرد وگفت: ظرفیت ها و استعدادهای هنری بچه های مسجد باید شناسایی و به درستی در جهت تقویت فعالیت های مسجد بکارگیری شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰

نشست شورای اداری حول سومین رویداد ملی فهما برگزار شد

مجید خوبی زاده گفت: از آنجایی که ارزیابی فعالیت های کانون های مساجد براساس سومین رویداد ملی انجام می شود و تا پایان این رویداد فرصت اندکی باقی است بنابراین نشست امروز در همین راستا برگزار شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰
سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع ستاد فهما خبر داد؛

راه‌اندازی بازار تولیدات فرهنگ و هنر مساجد در پلتفرم‌های مختلف در دستور کار ستاد فهما قرار گرفته است

ريزانه، در جريان سفر يک روزه به شهرستان تيران و کرون ضمن بازديد از برخي کانون‌هاي اين شهرستان، اظهار کرد: طرح راه اندازي بازار توليدات فرهنگ و هنر مساجد در دستور کار قرار گرفته تا با ايجاد نرم‌افزارها و پلتفرم‌هايي مثل ديجي کالا توليدات اين مراکز به فروش برسد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰

محرومیت زدایی مسجدی های بهشهر با توزیع لوازم گرمایشی به سبک کمک مومنانه

هاشمی از اجرای طرح محرومیت زدایی با توزیع لباس و لوازم گرمایشی در بین نیازمندان خبر داد و گفت: محرومیت زدایی مسجدی ها با سبک کمک مومنانه همچنان ادامه دارد و این بار با توزیع لباس و لوازم گرمایشی به کمک نیازمندان خواهیم شتافت.

بیشتر بخوانید