تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۸

سردار سلیمانی اهل مطالعه و دائم‌الذکر بود/ اهتمام داشت نمازها را در مسجد به جماعت اقامه کند

حجت‌الاسلام شیرازی با بیان‌اینکه سردار سلیمانی، مسجدی بود و اهتمام داشت حتی‌الامکان، نمازهای یومیه را در مسجد به جماعت اقامه کند، گفت: ایشان دائم‌الذکر بود و با یاد حضرت سیدالشهدا(ع) اشک از دیدگانش جاری می‌شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۸

مساجد باید محور ترویج و تبلیغ حقوق بشر اسلامی باشند

باقری‌کنی با بیان‌اینکه مساجد در تحکیم الگوها، محورها و عناصر مردم‌سالاری اسلامی مطابق با فطرت انسانی نقش محوری دارند، گفت: مساجد باید محور ترویج و تبلیغ حقوق بشر اسلامی باشند و اجازه ورود مفاهیم جدید و به دور از آموزه‌های دینی را در این عرصه ندهند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۸

تجلی نوآوری، خلاقیت و توانمندی کانون‌های مساجد کشور در بستر رویداد ملی«فهما»

رویداد ملی فهما(فرهنگی، هنری مساجد ایران) بستر مناسبی برای رقابت سالم کانون‌های مساجد ایجاد کرده است که نوآوری، خلاقیت و توانمندی کانون های مساجد کشور در آن متجلی می شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۸

تقویت مساجد بزرگ‌ترین سیلی به دشمنان انقلاب است/ آمریکا در شهادت سردار سلیمانی دچار خطای محاسباتی شد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان‌اینکه تقویت مساجد بزرگ‌ترین سیلی به آمریکا و سایر دشمنان اسلام و انقلاب است، گفت: دشمن هنوز ملت ما را به خوبی نشناخته و اسفندماه خواهد دید که ملت ما، پیروان واقعی حضرت روح‌الله و امام خامنه‌ای هستند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۸

همه حوزه های مختلف ستاد عالی با ستادهای استانی در اجرای رویداد «فهما» همراه هستند

براتی گفت: همه حوزه های مختلف ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با ستاد های استانی و کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اجرای رویداد ملی «فهما» همراه و همگام هستند.

بیشتر بخوانید