تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۴۰۰

از بمباران مسجد انصارالیمن توسط سعودی‌ها تا پناه دادن مسجدالرشید به نیازمندان کانادایی

بمباران مسجد انصارالیمن توسط جنگنده‌های سعودی، اضافه شدن ۸۵ مسجد جدید به طرح اذان یکپارچه در مصر و پناه دادم مسجدالرشید به نیازمندان کانادایی در سرمای کریسمس از جمله اخبار مساجد جهان در هفته‌ای که گذشت، است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۴۰۰

مسئول ستاد نماز جمعه نهبندان معرفی شد

طی مراسمی «علی اکبر علیرضائی» مدیر کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) به عنوان مسئول جدید ستاد نماز جمعه نهبندان معرفی شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۰

تاکید بر استفاده از توانمندی های مردمی مساجد برای پیشرفت و رشد فرهنگ و هنر

حجت الاسلام امیدی با تاکید بر تاکید بر استفاده از توانمندی های مردمی مساجد برای پیشرفت و رشد فرهنگ و هنر، گفت: باید از گنجینه مسجد که نهادی مردمی و دارای ظرفیت ها و توانمندی های بسیاری است، بیشتر بهره گرفت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۰

لزوم استفاده از ابزار هنر و رسانه برای تقویت فعالیت‌های مسجدی

حجت الاسلام رضوانی‌نژاد با بیان اینکه کانون‌های منتخب گیلان باید توانمندی‌های خود را در رویداد ملی فهما با بارگذاری مستندات مرتبط به نمایش بگذارند بر لزوم استفاده از ابزار هنر و رسانه برای تقویت فعالیت‌های مسجدی تاکید کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۰

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و مدیر ستاد هماهنگی کانون‌ های مساجد استان از کانون «شهدای روستای سلطان آباد» شیراز

«حمیدرضا قانعی»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و حجت الاسلام «حسین امیدی»، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد استان از کانون «شهدای روستای سلطان آباد» شیراز بازدید کردند.

بیشتر بخوانید