تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۴۰۲

رویکرد برنامه های اوقات فراغت تابستانی کانون ولایت شادی، آموزش و معنویت است

ایوب عبدی نسب شادی، آموزش و معنویت در سایه مسجد را رویکرد طرح اوقات فراغت تابستانی برشمرد و گفت: برنامه های اوقات فراغت برای گروه های سنی کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده که به صورت مجزا برای دختران و پسران برگزار می‌شوند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۴۰۲

استمرار سنت سه دهه‌ای مسجد روحانی در ایام غدیر/رسیدگی به محرومان به عشق مولا(ع)

مسجد روحانی به رسم سه دهه گذشته خود امسال نیز برای ایام عید غدیر برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده است؛ برگزاری ۱۰ شبی جشن، برگزاری مسابقات متعدد، اطعام غدیر و حمایت از محرومان ازجمله این برنامه‌ها است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۴۰۲

غدیر نقطه عطف شادی‌‌آفرینی در مساجد باشد/ مسجدی‌ها درباره غدیر و مباهله فرصت‌سوزی نکنند

یک کارشناس مذهبی با بیان اینکه باید غدیر نقطه‌عطف شادی‌‌آفرینی در مساجد شود، گفت: مساجد و ائمه‌جماعات از ظرفیت غدیر برای اتفاقات خوب در محلات بهره بگیرند. در این میان فرصت‌سوزی نکرده و شادی غدیر و مباهله را در حاشیه استقبال از محرم نبرند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۴۰۲

افتتاح مدرسه تئاتر شبستان و کانون «آرمان» در سفر رئیس ستاد کانون‌های مساجد به تبریز

حضور در آیین افتتاحیه دوره آموزشی «مدرسه تئاتر شبستان» و افتتاح کانون فرهنگی هنری «آرمان» به عنوان نخستین کانون مسجدی ویژه پسران دهه‌هشتادی از برنامه‌های سفر یک‌روزه رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد به تبریز است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۹ تير ۱۴۰۲

«نذر قربانی» با ذبح ۳ رأس گوسفند به همت کانون «باقرالعلوم» گچساران

به مناسبت عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت، به همت کانون فرهنگی، هنری « باقرالعلوم »، سه رأس گوسفند قربانی و گوشت آن میان خانواده های محروم توزیع شد.

بیشتر بخوانید