تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۴۰۱

تحقق وحدت میان اهل تسنن و تشیع در کانون «شهید رحمانیان» جهرم

ترابفرد گفت: کانون فرهنگی هنری «سردار شهید علی اکبر رحمانیان» جهرم در راستای تقویت همدلی و اتحاد میان آحاد جامعه به ویژه اهالی شیعه و سنی تلاش کرده تا محدودیت میان مسلمانان زمینه ای در ایجاد شکاف و فاصله در امت اسلام ایجاد نشود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۴۰۱

هیچ مرکزی در جامعه‌پردازی ظرفیت مسجد را ندارد/مسجدمحوری، رمز تمدن‌سازی است

حجت‌الاسلام والمسلمین لیالی با بیان اینکه هیچ مرکزی در جامعه‌پردازی ظرفیت‌های مسجد را ندارد، گفت: مساجد باید جامعیت داشته باشند و امامان جماعت، امام محله باشند؛ مشکلات امروز ما در جامعه‌پردازی، به دوری از مسجد بازمی‌گردد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۴۰۱

کار ویژه مباحث حوزه زن و خانواده در کانون‌های مساجد شکل می‌گیرد

حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده، در نشست هم‌اندیشی با مدیران ستادی و استانی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور، از تشکیل کار ویژه زن و خانواده در آینده نزدیک این ستاد خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۴۰۱
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

مسجد مهمترین سرمایه فرهنگی انقلاب اسلامی است/ کانون‌ها برای حفظ محوریت فرهنگ و هنر در مساجد تاسیس شده‌اند

اسماعيلي، در دومين روز نشست هم‌انديشي ستادي و استاني ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور طي سخناني با بيان اينکه مسجد مهترين سرمايه فرهنگي انقلاب اسلامي است، گفت: کانون‌ها براي حفظ محوريت فرهنگ و هنر در مساجد تاسيس شده‌اند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۴۰۱

کانون‌های مساجد به پرسش‌های نسل جوان پاسخ دهند/فعالیت‌های هنری در مساجد رونق بگیرد

حجت الاسلام والمسلمین خاموشی با بیان اینکه لنگرمسجد باید کانون پرسش و پاسخ و تبیین برای نسل جوان باشد، گفت: مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری باید سراغ نوجوانان و جوانان بروند و به سوالات آنها پاسخ دهند.

بیشتر بخوانید