masajed

کانون رضوان

مسجد صاحب الزمان(عج)

عضویت در کانون

امتياز فهما (1401) : 80102 امتياز (از 240 هزار)

اعضای کانون: 317 نفر


انتشار کلیپ دفاع مقدس

گروه فناوری کانون رضوان مسجد صاحب الزمان روستای خیکنده اقدام به تولید و انتشار کلیپ دفاع مقدس و بیان جنبه های ایثار و شهادت نمود این کلیپ در قسمت تولیدات چند رسانه ای بارگذاری شده است

انتشار کلیپ ایران قوی

کانون رضوان مسجد صاحب الزمان روستای خیکنده، کلیپ ایران قوی را منتشر کرددر این کلیپ راهکارهاو نشانه های ایران قوی بیان شده است.کلیپ در بخش تولیدات چند رسانه ای سامانه بچه های مسجد بارگداری شده است .

چاپ کتاب روش تدریس اثر بخش با فناوری نوین

آقای همتعلی اکبری به همرا آقای ایروانی از اعضای فعال کانون رضوان مسجد صاحب الزمان روستای خیکنده اقدام به چاپ و نشر کتاب روشهای تدریس اثر بخش با فناوری نوین نمودند.

چاپ و انتشار کتاب چگونه به دانش آموزان در نوشتن انشا کمک نماییم

آقای ابوالحسن روهنده به همراه آقایان بیات نسب و ظهرابی و خانم سعادت فر از اعضای فعال کانون رضوان مسجد صاحب الزمان روستای خیکنده کتاب (چگونه میتوانیم به دانش اموزان در نوشتن انشا کمک نماییم)را چاپ و منتشر کردند.

توانمندی ها و تجربه های کانون

برای مشاهده همه توانمدی ها، کلیک کنید

کلاس‌های آموزشی کانون رضوان

برای مشاهده همه کلاس ها، کلیک کنید

تماس با کانون تماس با کانون

درباره کانون:

کانون فرهنگی هنری رضوان دارای اعضایی هست از تمام اقشار ودر سطح تمام سنی چن و هر دو جنس عضو گیری می کند و متناسب با شرایط و براساس تناسب جنسیتها اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و مسابقات فرهنگی و هنری می کند .در بین اعضای این کانون ،نویسنده،شاعر ،هنرمندان مختلفی در حوزه های مختلف وجود دارد که برای برگزاری دوره ها هیچ اجرتی نمی گیرند و به رایگان کار آموزش را انجام می دهند

  • کد شناسایی: 1795054701
  • استان: کهگيلويه وبويراحمد
  • شهرستان: بويراحمد
  • شهر/دهستان: سپيدار
  • روستا: سيوکي جليل