masajed

کانون شاه خراسان

مسجد امام حسن مجتبي(ع)


امتياز فهما (1399) : 17933 امتياز (از 20 هزار)

دنبال کننده: 145 کاربر

عضویت در کانون

اعضای کانون: 226 نفر

درباره کانون:

کانون فرهنگي هنري شاه خراسان در سال 1390توسط جوانان مسجد امام حسن مجتبي (ع) تاسيس شد. تا کنون به همت جوانان و نوجوانان توانسته در سال هاي متعدد جشنواره هاي مختلفي مقام هاي برتر را کسب کند از جمله مقام برتري در چند دوره از لحظه هاي آسماني در رشته هاي مختلف ، مقام برتر در جشنواره نشريات و فضاي مجازي خبر آباد و ... را به دست آورد. همچنين به فعاليت هاي تخصصي سرود ، ساخت نماهنگ و کليپ و به خصوص نمايش هاي اييني مذهبي در سطح کلان مي پردازد و همين طور مي توان به فعاليت هاي متنوع در جهت ترويج کتاب خواني و کلاس هاي اوقات فراغت نوجوانان که بيش از هفت سال در حال برگزاري است اشاره کرد.

اخبار کانون شاه خراسان

مهمترین اخبار کانون

همه

شنبه هاي کتاب | « چغک »

کتاب «چُغُک»، رماني درباره مبارزات مردم مشهد در انقلاب اسلامي و نقش آيت الله خامنه اي در رهبري آن مبارزات است که از زبان نوجواني روايت مي شود که در ايام مبارزات نهضت اسلامي، جاي مخصوصي در بين مبارزان درجه يک انقلاب داشته و آيت الله خامنه اي، به او...

بیشتر بخوانید

گزارش پياده‌روي خانوادگي در روستاي زيارت

پياده‌روي خانوادگي روز جمعه با استقبال خوب زيارتي ها روبه رو شد و با اجراي برنامه‌هاي متنوعي که تدارک ديده شده بود روز بخاطر ماندني‌اي شد.
گزارش تصويري مشروح مراسم در دست تدوين است که بزودي انتشار مي‌يابد.

گزارش تصويري جشن بچه هاي انقلاب

جشن بچه هاي انقلاب ويژه نوجوانان روستاي زيارت با سرتاسر هيجان و مسابقات متنوع که با استقبال نوجوانان و جوانان روبه رو شد برگزار گرديد.

دوره های آموزشی و خدمات کانون شاه خراسان

در این قسمت می‌توانید برنامه‌ها و فعالیت‌های کانون را بیابید

همه

تماس با کانون تماس با کانون

  • کد شناسایی: 1803030005025201
  • استان: بوشهر
  • شهرستان: دشتستان
  • شهر/دهستان: زيارت
  • روستا: زيارت