تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۸

حمله موشكی به پایگاه آمریكایی ابهت و آبروی آمریكا را لگدمال كرد

رهبر انقلاب درهم كوبيدن پايگاه آمريكايي با اصابت موشكهاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را از ايام الله برشمردند و افزودند: اينكه ملتي با چنين قدرت و توان روحي به يك قدرت متكبر و زورگوي عالم سيلي بزند، نشان دهنده دست قدرت الهي است، پس اين روز بزرگ نيز جزو ايام الله است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۸

سی و هشتمین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در فارس به میزبانی کانون «مدینه النبی (ص)» برگزار شد

سی و هشتمین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در استان فارس با حضور کارشناسان استانی، مدیران و رابطان کانون های فرهنگی و هنری مساجد شیراز به میزبانی کانون «مدینه النبی (ص)» برگزار شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۸

سردار سلیمانی اهل مطالعه و دائم‌الذکر بود/ اهتمام داشت نمازها را در مسجد به جماعت اقامه کند

حجت‌الاسلام شیرازی با بیان‌اینکه سردار سلیمانی، مسجدی بود و اهتمام داشت حتی‌الامکان، نمازهای یومیه را در مسجد به جماعت اقامه کند، گفت: ایشان دائم‌الذکر بود و با یاد حضرت سیدالشهدا(ع) اشک از دیدگانش جاری می‌شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۸

مساجد باید محور ترویج و تبلیغ حقوق بشر اسلامی باشند

باقری‌کنی با بیان‌اینکه مساجد در تحکیم الگوها، محورها و عناصر مردم‌سالاری اسلامی مطابق با فطرت انسانی نقش محوری دارند، گفت: مساجد باید محور ترویج و تبلیغ حقوق بشر اسلامی باشند و اجازه ورود مفاهیم جدید و به دور از آموزه‌های دینی را در این عرصه ندهند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۸

تجلی نوآوری، خلاقیت و توانمندی کانون‌های مساجد کشور در بستر رویداد ملی«فهما»

رویداد ملی فهما(فرهنگی، هنری مساجد ایران) بستر مناسبی برای رقابت سالم کانون‌های مساجد ایجاد کرده است که نوآوری، خلاقیت و توانمندی کانون های مساجد کشور در آن متجلی می شود.

بیشتر بخوانید