معرفي بچه‌هاي مسجد

ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور سامانه‌ای تحت عنوان زیست‌بوم مجازی بچه‌های مسجد با هدف کشف، پرورش و بکارگیری خلاقیتهای فرهنگی هنری بچه های مسجد با امکان رصد، پایش و ارزیابی اطلاعات راه‌اندازی نمود.

اشتراک‌گذاری تجارب فعالان مساجد، ایجاد منبعی عظیم برای تولید دانش‌های بومی، ارتقای توان شناسایی نیازها و حل مسائل و مشکلات فرهنگی اجتماعی، کمک به سیاستگذاران و مدیران فرهنگی کشور برای تصمیم‌گیری صحیح و دقیق از دیگر اهداف این زیست‌بوم است.

کانون‌های ثبت شده

0

کانون

دوره های آموزشی

0

نفردوره

فعالیت‌های ثبت شده

0

فعالیت

کتابخانه‌های ثبت شده

0

کتابخانه

اخبار برگزیده

مهمترین اخبار بچه های مسجد

همه

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۱/۰۶

انتخاب پايتخت فهما از ميان پنج استان راه‌يافته به مرحله نهايي داوري/سامانه بچه‌هاي مسجد جريان وسيعي از توليد محتوا بود

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني با اشاره به انتخاب پايتخت فرهنگ و هنر مساجد ايران اسلامي (فهما) از ميان پنج نامزد استاني راه يافته به مرحله نهايي داوري، به سير فعاليت‌هاي ثبت شده در سامانه بچه‌هاي مسجد در فهما 1400 اشاره کرد و گفت: اين سامانه يک جريان وسيع از توليد محتوا بود.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۱/۰۵

نشست هيات انتخاب پايتخت فهما برگزار مي‌شود

نشست هيات انتخاب پايتخت فرهنگ و هنر مساجد ايران اسلامي (فهما) فردا چهارشنبه (6 بهمن ماه) برگزار مي شود.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۱/۰۴

فهماکارت به مثابه يک کارت شناسايي همراه با خدمات چندگانه به اعضاي کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد است

پوراحمدي، با اشاره به امضاي تفاهم‌نامه ميان ستاد فهما و صندوق اعتباري هنر، از صدور فهماکارت در دو فاز براي کانون‌هاي مساجد خبر داد و گفت: اين کارت به مثابه يک کارت شناسايي با خدماتي چندگانه براي کانون‌هاي مساجد است.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۱/۰۳

نشست صميمي حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني با مديران ستاد فهما/ هدف ما گسترش فعاليت‌هاي همه‌جانبه مسجدي در سطح ملي و بين‌المللي است

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني در نشست صميمي با مديران ستاد فهما با اشاره به فعاليت‌هاي ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور در عرصه‌هاي مختلف اظهار کرد: هدف ستاد فهما گسترش اين فعاليت‌ها در سطح ملي و بين المللي است.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۱/۰۲

نگاه ما در ستاد فهما گسترش کار گروهي است/ شاهد بلوغ شبکه رابطين فهما هستيم

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني، با اشاره عملکرد و فعاليت‌هاي شبکه رابطين فهما اظهار کرد: اساسا نگاه ما در ستاد فهما گسترش کار گروهي است و امروز در شبکه رابطين فهما شاهد بلوغ نسبي هستيم.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۰/۳۰

تقويت حلقه تخصص و تعهد بچه‌هاي مسجد چشم‌انداز آتي رويداد ملي فهما است

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني، با اشاره به اينکه در رويداد ملي فهما به دنبال شناسايي و معرفي استعدادهاي مسجدي هستيم، گفت: تقويت حلقه تخصص و تعهد بچه‌هاي مسجد چشم‌انداز آتي رويداد ملي فهما است.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۰/۲۸

مرحله نهايي داوري بخش کانوني سومين رويداد ملي فهما برگزار مي‌شود+معرفي داوران

مرحله نهايي داوري بخش کانوني سومين رويداد ملي فهما طي دو روز در محل ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور برگزار شده و هيات داوران به بررسي آثار ارسال شده در رواق‌هاي 12 گانه مي‌پردازند.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۰/۲۷

مسابقات مدهامّتان خط سير توليد و نشر محتواي قرآني در فضاي مجازي را با قوت ادامه دهد

حجت‌الاسلام و المسلمين خاموشي با بيان اينکه حوزه‌ فضاي مجازي را بايد به عنوان بستري براي گسترش عرصه‌هاي مختلف قرآني قلمداد کنيم، گفت: مسابقات مدهامّتان بايد همين خط سير را با قوت بيشتري دنبال کند و به ويژه نسبت به توليد و نشر محتواي قرآني در فضاي مجازي اهتمام ورزد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۰/۲۶

توجه همه‌جانبه به فعاليت‌هاي کانون‌هاي مساجد مهمترين رويکرد در سومين رويداد ملي فهما بود

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني با بيان اينکه در سومين رويداد ملي فهما شاهد حضور حداکثري کانون‌هاي مساجد در سراسر کشور بوديم، افزود: توجه همه‌جانبه به فعاليت‌هاي کانون اصلي‌ترين و مهمترين رويکرد در اين دوره بود.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۱۰/۲۴

تجليل آيت‌الله رئيسي از گروه سرود کانون سقاي حسين (ع) و دستور اعزام به مشهدالرضا (ع)

آيت‌الله رئيسي، رئيس‌جمهور ضمن قدرداني از گروه سرود کانون فرهنگي هنري سقاي حسين (ع)، به مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان دستور داد تا نسبت به اعزام اعضاي اين گروه سرود به سفر زيارتي مشهد مقدس اقدام کند.

بیشتر بخوانید

کانون‌های برتر

کانون های دارای بیش ترین امتیاز در یک هفته گذشته

همه