معرفي بچه‌هاي مسجد

ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور سامانه‌ای تحت عنوان زیست‌بوم مجازی بچه‌های مسجد با هدف کشف، پرورش و بکارگیری خلاقیتهای فرهنگی هنری بچه های مسجد با امکان رصد، پایش و ارزیابی اطلاعات راه‌اندازی نمود.

اشتراک‌گذاری تجارب فعالان مساجد، ایجاد منبعی عظیم برای تولید دانش‌های بومی، ارتقای توان شناسایی نیازها و حل مسائل و مشکلات فرهنگی اجتماعی، کمک به سیاستگذاران و مدیران فرهنگی کشور برای تصمیم‌گیری صحیح و دقیق از دیگر اهداف این زیست‌بوم است.

کانون‌های ثبت شده

0

کانون

دوره های آموزشی

0

نفردوره

فعالیت‌های ثبت شده

0

فعالیت

کتابخانه‌های ثبت شده

0

کتابخانه

اخبار برگزیده

مهمترین اخبار بچه های مسجد

همه

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۷/۰۳

وبينار بين‌المللي اربعين با سخنراني رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد برگزار مي‌شود

وبينار بين‌المللي اربعين حسيني با سخنراني حجت‌الاسلام و المسلمين «حبيب‌رضا ارزاني» و تني چند از انديشمندان لبناني برگزار مي‌شود.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۷/۰۱

مقاومت با دو بال علم و معرفت ديني، درس شهدا به دانش آموزان

مراسم گراميداشت ارزش هاي دفاع مقدس به همت فعالان کانون فرهنگي هنري قدس مسجد جامع راز با معرفي و تقدير از فعالان برنامه هاي اوقات فراغت تابستاني در اين مسجد برگزار شد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۳۱

همدلي فعالان فهما دستگير يک‌هزار خانواده نيازمند در خراسان شمالي مي‌شود

شيرازيان با اشاره به ويژه‌برنامه‌هاي گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: يک‌هزار بسته گوشت قرباني اهدايي موسسه حضرت خديجه (س) شهر قم، همزمان با اين هفته و در آستانه اربعين حضرت سيد الشهدا (ع) به دست نيازمندان مي‌رسد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۳۰

همه ما اجابت دعا از مزار پاک شهدا را با تار و پود خود درک کرده‌ايم

ضمن گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم در آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: به تعبير امام خميني(ره) شهدا امام‌زاده هاي عشق هستند و مزار پاکشان محل استجابت دعا است. ما اين را با تار و پود و گوشت و استخوان‌مان درک کرده ايم و خاطراتي از عنايات شهدا داريم.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۹

دستگيري از نيازمندان به سبک و سياق کانون جوادالائمه(ع)/از پرداخت قبوض آب تا تسويه حساب‌هاي دفتري

رجب‌پور ضمن تشريح فعاليت‌هاي کانون فرهنگي هنري جوادالائمه(ع) مشهد مقدس گفت: پرداخت قبوض آب نيازمندان و تسويه حساب دفتري اين قشر از جمله اقداماتي بود که به همت بچه‌هاي مسجد و کانون به ثمر نشست.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۸

ارايه کوله‌بار تجارب يک سفر معنوي با سوگواره بين‌المللي اربعين فهما

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني با اشاره به برنامه‌هاي ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور به مناسبت اربعين حسيني، خبر از برگزاري سوگواره بين‌المللي اربعين فهما با عنوان (کوله‌بار) و با هدف اشتراک و ارايه تجارب اين سفر معنوي در فضاي مجازي خبر داد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۷

مرکزيت يافتن مسجد در توسعه فرهنگي کشور با رويکرد دولت و مجلس/مساجد شاخص سرمنشاء تحولات فکري هستند

عمويي در بازديد از خبرگزاري شبستان با بيان اينکه مجلس يازدهم از مسجدمحوري در فرهنگ ديني حمايت مي‌کند، گفت: با رويکرد دولت و مجلس جايگاه مسجد در فرهنگ کشور تقويت مي شود و مسجد در توسعه فرهنگي کشور مرکزيت مي يابد؛ مساجد شاخص متعددي در داخل و خارج از کشور سرمنشاء تحولات فکري هستند.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۴

فراخوان اولين سوگواره سرود استاني اربعين در چهارمحال و بختياري منتشر شد

مظاهري گفت: در راستاي هرچه باشکوه تر برگزار شدن آيين سوگواري اربعين سيد و سالارشهيدان در چهارمحال و بختياري اولين سوگواره سرود استاني اربعين برگزار مي شود.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۳

امروز مرهون پدران و مادراني هستيم که ابراهيم‌وار اسماعيل‌هاي خود را به مسلخ شهادت رهنمون شدند

اسماعيلي در جريان برگزاري طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم ضمن گراميداشت ياد شهدا اظهار کرد: همه ما مرهون مادران و پدران شهيدي هستيم که در مکتب امام (ره) و انقلاب اسلامي ابراهيم‌وار اسماعيل‌هاي خود را به مسلخ شهادت رهنمون شدند.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۶/۲۲

تجليل از خانواده شهيد «جهانگير صدقي ده‌زياري» با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي

در ادامه سلسله برنامه‌هاي فاز دوم طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم و با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از خانواده شهيد «جهانگير صدقي ده‌زياري» تجليل به عمل مي‌آيد.

بیشتر بخوانید

کانون‌های فعال

کانون های دارای بیش ترین امتیاز

همه