معرفي بچه‌هاي مسجد

ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور سامانه‌ای تحت عنوان زیست‌بوم مجازی بچه‌های مسجد با هدف کشف، پرورش و بکارگیری خلاقیتهای فرهنگی هنری بچه های مسجد با امکان رصد، پایش و ارزیابی اطلاعات راه‌اندازی نمود.

اشتراک‌گذاری تجارب فعالان مساجد، ایجاد منبعی عظیم برای تولید دانش‌های بومی، ارتقای توان شناسایی نیازها و حل مسائل و مشکلات فرهنگی اجتماعی، کمک به سیاستگذاران و مدیران فرهنگی کشور برای تصمیم‌گیری صحیح و دقیق از دیگر اهداف این زیست‌بوم است.

تعداد کانون‌های ثبت شده

0

کانون

تعداد اعضای ثبت شده

0

نفر

تعداد فعالیت‌های ثبت شده

0

فعالیت

تعداد کتابخانه‌های مسجد

0

کتابخانه

اخبار برگزیده

مهمترین اخبار بچه های مسجد

همه

روابط عمومي کانون مساجد۱۳۹۹/۰۱/۲۲

برنامه هاي متفاوت نيمه شعبان کانون‌هاي مساجد اصفهان/هزينه‌ها صرف کمک‌هاي بهداشتي مي‌شود

حجت الاسلام نيستاني به برنامه هاي متفاوت نيمه شعبان امسال توسط کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد اشاره کرد و گفت: توزيع کمک‌هاي بهداشتي و معيشتي، برنامه استغاثه سراسري به امام زمان(عج) و جشن‌هاي کوتاه با خودروهاي سيار از اين برنامه هاست.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۰۱/۲۱

هنر انقلابی، میراث آوینی و آوینی‌ها در معرفی فرهنگ ایران اسلامی است

حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با اشاره به ماهیت هنر انقلابی، گفت: این عرصه میراث آوینی و آوینی‌ها برای معرفی فرهنگ ایران اسلامی است؛ در این میان کانون‌های مساجد کشور با توجه به اهداف بزرگانی نظیر آن شهید، اقدام به شناسایی و پرورش استعدادها می‌کنند.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۰۱/۲۱

اجرای طرح «نذر قربانی» و توزیع گوشت بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد

دولت آبادی گفت: طرح بزرگ «نذر قربانی» به همت موسسه حضرت خدیجه(س) و با همکاری تعدادی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۰۱/۲۰

قدردانی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد از مدافعان سلامت و جهادگران مردمی

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در آستانه میلاد باسعادت منجی عالم بشریت امام زمان(عج) از زحمات مستمر کادر درمانی در ماه‌های اخیر قدردانی کرد.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۰۱/۲۰

برگزاری مسابقه مجازی « قصه گویی مهدوی » در کانون انصارالحجه(عج)/ تولید روزانه بیش از ۳۰۰ ماسک پارچه ای

تنی پور از برگزاری مسابقه قصه گویی مهدی به صورت مجازی در کانون فرهنگی هنری انصارالحجه(عج) روستای شمیل خبرداد و گفت: این مسابقه به مناسبت نیمه شعبان و سالروز میلاد امام زمان(عج) و ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار برگزار می شود.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۰۱/۲۰

کانون های مساجد، فعال و خودجوش در جبهه مقابله با کرونا

کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران برای مقابله در صحنه های مختلف هستند و اکنون که دفاع در برابر جنگ بیولوژیک کرونا آغاز شده است؛ عقب نشینی نکرده و فعال و خودجوش در جبهه مقابله با این ویروس منحوس در میدان حاضر هستند.

بیشتر بخوانید

کانون‌های فعال

کانون های دارای بیش ترین امتیاز

همه