معرفي بچه‌هاي مسجد

ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور سامانه‌ای تحت عنوان زیست‌بوم مجازی بچه‌های مسجد با هدف کشف، پرورش و بکارگیری خلاقیتهای فرهنگی هنری بچه های مسجد با امکان رصد، پایش و ارزیابی اطلاعات راه‌اندازی نمود.

اشتراک‌گذاری تجارب فعالان مساجد، ایجاد منبعی عظیم برای تولید دانش‌های بومی، ارتقای توان شناسایی نیازها و حل مسائل و مشکلات فرهنگی اجتماعی، کمک به سیاستگذاران و مدیران فرهنگی کشور برای تصمیم‌گیری صحیح و دقیق از دیگر اهداف این زیست‌بوم است.

کانون‌های ثبت شده

0

کانون

کاربران ثبت شده

0

نفر

فعالیت‌های ثبت شده

0

فعالیت

کتابخانه‌های ثبت شده

0

کتابخانه

اخبار برگزیده

مهمترین اخبار بچه های مسجد

همه

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

تدارک دو هزار برنامه توسط کمیته مساجد دهه فجر انقلاب/ برپایی جشن پیروزی در ۵۳۰ مسجد معین در تهران

گرامیداشت امام خمینی(ره) در ۱۰۰ کشور،تقدیر از خانواده شهدای اهل سنت،تبیین شخصیت شهید سردارسلیمانی،برگزاری جشن های دهه فجر در ۵۳۰ مسجد معین تهران از جمله برنامه های تدارک دیده شده از سوی دستگاههای عضو کمیته مساجد دهه فجر در سالگرد پیروزی انقلاب است.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

مسجد بهترین بستر برای مدیریت جهادی و تحقق «ما می توانیم»/ مساجد در جهان اسلام تمدن سازند

حجت الاسلام ارزانی با اشاره به اینکه مساجد مبدا شکل گیری انقلاب اسلامی بوده اند، گفت: مطمئنا در حال حاضر هم مساجد بهترین بستر برای مدیریت جهادی و تحقق ما می توانیم، است.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

تجلیل از دستگاه ها و فعالان کارگروه مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی

مراسم تجلیل از دستگاه ها و فعالان کارگروه مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در جریان نشست این کارگروه که در محل ستاد مساجد کشور برگزار شد، انجام گرفت.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

بچه مسجدی ها در تدارک برنامه های ولادت حضرت زهرا (س)

محبوبه جبالبارزی گفت: با همدلی و همراهی اعضای کانون در حال تدارک برای تزیین مسجد و محله متناسب با ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن و نیز سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

مشارکت ۲۵ هزار و ۹۳۹ کانون در اجرای طرح ملی ایران قوی/ برپایی کاروان شادی انقلاب

سعادتی با اشاره به مشارکت ۲۵ هزار و ۹۳۹ کانون فرهنگی هنری در اجرای طرح ملی ایران قوی گفت:کاروان های شادی انقلاب توسط کانون های مساجد کشور و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در ایام الله دهه فجر انقلاب راه اندازی خواهند شد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۳۹۹/۱۱/۰۷

تاکيد بر گسترش فعاليت‌هاي بين‌المللي در کارگروه مساجد دهه فجر/توليد محتوا مهمترين عامل در معرفي انقلاب اسلامي است

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني با اشاره به اهميت ترويج انديشه انقلاب اسلامي در سطح بين‌الملل گفت: امروز توليد محتوا اهميت فراواني در اين عرصه دارد و انتظار مي‌رود کارگروه مساجد دهه فجر نسبت به اين مساله مبادرت ويژه‌اي داشته باشند.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

آسیب‌شناسی انتخاب هیئت ‌امنا (غیربومی) مسجد

برای جلوگیری از ایجاد گسست بین نمازگزاران و هیئت‌امنای مساجد پیشنهاد می شود که حداقل دو نفر از اعضای هیئت‌امنا از افرادی معرفی و انتخاب شوند که سابقۀ سکونت طولانی‌مدت در محل داشته و از احترام و اعتماد اهالی محل به‌ویژه نمازگزاران نیز برخوردار باشند.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

سوگواری وفات حضرت ام البنین(ع) در مساجد دانشگاههای تهران و امام صادق(ع)

مراسم عزاداری سالروز وفات حضرت ام البنین(ع) در مساجد دانشگاههای تهران و امام صادق(ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

ضرورت ارتقاء جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در سطح کشور

پولاد گفت: یکی از مهمترین مولفه ارزیابی کانون های فرهنگی هنری مساجد میزان ثبت فعالیت ها در سامانه بچه های مسجد می باشد که با ارزیابی های صورت گرفته فعالیت ها در این سامانه جایگاه حقیقی استان بوشهر در میان کانون های کشور تثبیت می شود.

بیشتر بخوانید

خبرگزاري شبستان ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

هدفمندی و ساماندهی کانون‌های فهما از مهمترین برکات اجرای طرح ملی ایران قوی است

طاهریان با اشاره به اجرای طرح ملی ایران قوی و فعالیت‌های کانون‌های فهما در سلسله رواق‌های دوازده‌گانه گفت: هدفمندی و ساماندهی کانون‌ها تنها یکی از برکات طرح ملی ایران قوی است.

بیشتر بخوانید

کانون‌های فعال

کانون های دارای بیش ترین امتیاز

همه