معرفي بچه‌هاي مسجد

ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور سامانه‌ای تحت عنوان زیست‌بوم مجازی بچه‌های مسجد با هدف کشف، پرورش و بکارگیری خلاقیتهای فرهنگی هنری بچه های مسجد با امکان رصد، پایش و ارزیابی اطلاعات راه‌اندازی نمود.

اشتراک‌گذاری تجارب فعالان مساجد، ایجاد منبعی عظیم برای تولید دانش‌های بومی، ارتقای توان شناسایی نیازها و حل مسائل و مشکلات فرهنگی اجتماعی، کمک به سیاستگذاران و مدیران فرهنگی کشور برای تصمیم‌گیری صحیح و دقیق از دیگر اهداف این زیست‌بوم است.

کانون‌های ثبت شده

0

کانون

دوره های آموزشی

0

نفردوره

فعالیت‌های ثبت شده

0

فعالیت

کتابخانه‌های ثبت شده

0

کتابخانه

اخبار برگزیده

مهمترین اخبار بچه های مسجد

همه

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۳۰

پيام تبريک حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني به رئيس‌جمهور منتخب ايران اسلامي

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني طي پيامي، انتخاب حضرت آيت‌الله سيد ابراهيم رئيسي به عنوان رئيس‌جمهور منتخب ايران اسلامي را تبريک گفت.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۲۹

تبريک رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور به مناسبت حماسه آفريني ملت ايران

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني طي پيامي در صفحه اينستاگرام خود، حضور پرشور و افتخارآفرين ملت ايران در انتخابات رياست‌جمهوري را تبريک گفت.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۲۷

دهه کرامت زماني براي مرور مفاهيم ناب و گرانبهاي اهل‌بيت(ع) است

کارانديش ضمن تاکيد نسبت به بزرگداشت دهه کرامت اظهار کرد: اين ايام زماني براي مرور مفاهيم ناب و گرانبهاي اهل بيت(‌ع) به شمار مي‌آيد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۲۶

حضور حداکثري مردم در انتخابات مايه شکوفايي و اقتدار ايران اسلامي است

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني، ضمن تاکيد نسبت به مشارکت حداکثري در انتخابات اظهار کرد: حضور حداکثري مردم در انتخابات مايه شکوفايي و اقتدار ايران اسلامي است.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۲۵

ثامن‌الحجج(ع) و خواهر بزرگوارش در تار و پود فرهنگ اسلامي ايراني تنيده شده‌اند

فقهي‌زاده با بيان اينکه براي ما ايرانيان امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) جايگاه ويژه‌اي دارند، اظهار کرد: اين تاثير و جايگاه به اندازه‌اي است که مي‌توان گفت اين دو بزرگوار در تار و پود فرهنگ اسلامي ايراني تنيده شده و جاي دارند.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۲۳

صدور 100 مجوز الکترونيکي براي کانون‌هاي مساجد جديدالتاسيس همزمان با دهه کرامت

طاهريان از صدور 100 مجوز الکترونيکي براي کانون‌هاي مساجد جديدالتاسيس همزمان با دهه کرامت خبر داد و گفت: تاکنون به ميمنت اين ايام براي کانون‌هايي به نام و القاب امام رضا(ع) مجوز صادر شده است.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۲۲

اهداي لوح تقدير و نشان خادم نمونه رضوي به حجت‌الاسلام راشد يزدي

لوح تقدير وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به حجت الاسلام راشد يزدي به عنوان خادم نمونه رضوي، صبح امروز در برنامه «زنده باد زندگي» توسط رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور تقديم اين خطيب برجسته شد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۲۱

اعلام برنامه‌هاي آستان شاهچراغ(ع) ويژه دهه کرامت 1400/از اجراي نمايش آييني «امين ولايت» تا افتتاح انجمن خوشنويسي کاتبان وحي

حجت‌الاسلام و المسلمين سلامي با اشاره به برنامه‌هاي آستان حضرت احمد بن موسي(ع) به مناسبت دهه کرامت، اجراي نمايش آييني «امين ولايت» و افتتاح انجمن خوشنويسي کاتبان وحي را از جمله فعاليت‌هاي اين آستان در راستاي گراميداشت دهه کرامت توصيف کرد.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۲۰

نماهنگ قالبي جديد و ارزشمند در معرفي سنت‌هاي گران‌سنگ روستا و عشاير کشور محسوب مي‌شود

حجت‌الاسلام و المسلمين ارزاني، با اشاره به اهميت استفاده از قالب‌هاي جديد در راستاي معرفي فرهنگ کشور در گستره روستا و عشاير گفت: نماهنگ قالب نو، جذاب و ارزشمندي به منظور معرفي سنت‌هاي گران‌سنگ در اين عرصه محسوب مي‌شود.

بیشتر بخوانید

پايگاه اطلاع رساني فهما۱۴۰۰/۰۳/۱۹

گراميداشت ولادت امام رئوف و کريمه اهل بيت(ع) به همت دستگاه‌ها و نهادهاي عضو در ستاد بزرگداشت دهه کرامت

طي برگزاري جلسه مجازي، دستگاه‌ها و نهادهاي عضو در ستاد بزرگداشت دهه کرامت به تشريح برنامه‌هاي خود در اين ايام به ويژه به مناسبت ولادت امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) پرداختند.

بیشتر بخوانید

کانون‌های فعال

کانون های دارای بیش ترین امتیاز

همه